“Poligrāfistiem” sezona beigusies

10.04.2009 16:20

Latvijas Basketbola līgas otrās divīzijas regulāro čempionātu ar zaudējumu pabeidzis BK “Liepājas papīrs”, kas savā laukumā ar 66:73 (25:16, 15:18, 15:17, 11:22) galotnē tomēr piekāpies “Saldus” basketbolistiem. Spēli veiksmīgāk iesāka mājinieki, kuri līdz pat pirmās ceturtdaļas beigām pamānījās iekrāt deviņu punktu pārsvaru, taču daudzās kļūdas, kuru pirmajā puslaikā vien bija 17, vēl vairāk attālināties rezultātā neļāva, toties Saldus basketbolisti pamazām iespēlējās, un tālāk cīņa jau ritēja punkts punktā.

Otrajā puslaikā “Liepājas papīra” komandas izredzes izcīnīt uzvaru samazināja Mareka Mejera rokas traumas, pēc kuras mūsu treneris Indulis Možeiks viņu vairs laukumā nesūtīja. Šķiet, izšķiroši šajā mačā izrādījās liepājnieku pāris no ļoti labām pozīcijām garām aizmestie metieni, kas Saldus basketbolistiem nevien ļāva panākt izlīdzinājumu, bet arī vienubrīd iegūt desmit punktu pārsvaru. Spēles galotnē mūsējiem bija iespējas atspēlēties, taču tās palika neizmantotas. Rezultatīvākie “Liepājas papīra” komandā bija Artis Ate un Kristaps Frīdenbergs, kuri guva attiecīgi 17 (arī deviņas kļūdas) un 12 punktu.

Līdz ar šo zaudējumu “Liepājas papīra” komanda regulāro čempionātu pabeidza priekšpēdējā, 12.vietā, apsteidzot vienīgi BA “Rīga” basketbolistus, bet regulārajā čempionātā pirmo vietu ieņem “RNS-D/Līvāni” komanda.