Porziņģim deviņi punkti “Wizards” neveiksmē pret “76ers”

Trešo zaudējumu pēc kārtas Nacionālajā basketbola asociācijā (NBA) piedzīvojusi Kristapa Porziņģa pārstāvētā Vašingtonas “Wizards”, kas viesos ar 93:112 piekāpās Žoelam Embīdam un Filadelfijas “76ers”. Porziņģis guva deviņus punktus, aizvadot otro mazrezultatīvāko spēli šosezon.

Kristaps Porziņģis un Džoels Embīds. (Foto: USA Sports Today.Sanpix)
13.03.2023 09:19

Kristaps Porziņģis zaudējumā pret Filadelfijas “76ers” (93:112) nospēlēja 25 minūtes un septiņas sekundes, kuru laikā guva deviņus punktus (1p. 1/2, 2p. 4/12, 3p. 0/3), izcīnīja sešas atlēkušās bumbas, atdeva piespēli, pārtvēra vienu bumbu, bloķēja divus metienus, pieļāva vienu kļūdu un saņēma četras piezīmes. Spēli Porziņģis noslēdza ar sliktāko +/- rādītāju komandā (-23).

Latvietis šosezon mazāk minūtes nospēlējis vien trīs spēlēs. Tāpat šī bija otrā mazrezultatīvākā spēle Porziņģim šosezon. Mazāk punktus viņš guva tikai 23. decembra spēlē pret Sakramento “Kings” – septiņi gūtie punkti.

Kails Kuzma spēli noslēdza ar 12 punktiem un 11 atlēkušajām bumbām. Viņam vienīgajam izdevās tikt pie double-double. Bredlijam Bīlam 13 punkti (metienos 5/12), savukārt karjeras rezultatīvāko spēli aizvadīja Korijs Kisperts, kurš spēli noslēdza ar 25 punktiem.

Jau pirmajā ceturtdaļā “Wizards” nonāca iedzinējos (19:27). Žoels Embīds “Wizards” grozā šajā nogrieznī sabēra 14 punktus. Porziņģis pirmajā ceturksnī garām aizmeta visus metienus (0/3), aizvadot sliktāko pirmo ceturtdaļu šosezon.

Puslaika turpinājumā “Wizards” trīs punktus no deficīta atspēlēja, tomēr “76ers” saglabāja piecu punktu pārsvaru (55:50).

Nepilnu 22 tūkstošu skatītāju klātbūtnē “Wizards” aizvadīja vāju trešo ceturtdaļu, metienus realizējot ar 31.8% precizitāti un gūstot tikai 19 punktus (69:81).

Noslēdzošās 12 minūtes tika pavadītas “76ers” zīmē, lai arī Filadelfija laukumā sūtīja tikai rezervistus. “Wizards” nespēja atspēlēties, piedzīvot trešo zaudējumu pēc kārtas – 93:112.

Embīds spēli noslēdza ar 34 punktiem un astoņām atlēkušajām bumbām. Džeimss Hārdens 32 minūšu laikā guva 18 punktus un atdeva 14 rezultatīvas piespēles.

Zaudējuma dēļ “Wizards” zaudējusi vietu play-in zonā. Šobrīd Porziņģa pārstāvētā komanda ar bilanci 31-37 ieņem 12. vietu Austrumos.