Trešdiena, 24. aprīlis Nameda, Visvaldis, Ritvaldis

Precizēts – “Liepājas Papīrs” piekāpjas “TTT” un cīnīsies par Latvijas bronzu

12.04.2012 19:14

Ceturtdien, 12. aprīlī, zaudējumu Latvijas Sieviešu basketbola līgas atbildes spēlē Liepājā piedzīvoja “Liepājas Papīrs” basketbolistes, kas ar rezultātu 46:101 piekāpās pašreizējām Latvijas čempionēm ”TTT Rīga”, pusfināla sērijā līdz divām uzvarām kapitulējot ar 0:2.

Liepājniecēm, atšķirībā no pirmās spēles Rīgā, palīdzēja Krista Krasovska, savukārt nespēlēja Rendija Misus. Rīdzinieces Vēju pilsētā ieradās deviņu spēlētāju sastāvā.

Krasovskas klātbūtne, labāka aizsargu darbība un presings ļāva liepājniecēm labāk turēties pretī sāncensēm, pirmās piecas minūtes pabeidzot tikai ar piecu punktu deficītu 7:9. Muravskajas ātrais uzbrukums, Dukātes un Pavlovskas tālmetieni sekmēja rīdzinieču izrāvienu, ceturtdaļas otrajā pusē panākot desmit punktu pārsvaru 14:24.

Daigas Līnes rezultatīvā spēle – 12 punkti 12 minūtēs – laukuma saimniecēm deva iespēju pietuvoties septiņu punktu attālumā 19:26, taču puslaika noslēgumā notikumu gaitu laukumā kontrolēja TTT aizsardzes. Ievas Krastiņas astoņu punktu sēriju – tai skaitā rezultatīvu darbību pēc Krasovskas nesportiskās piezīmes – papildināja Krista Brīdiņa, Sabīne Dukāte um Ance Aizsila, dažās minūtēs nodrošinot 0:20 izrāvienu. Aizsila atzīmējās frontālajā uzbrukumā, lēcienā raidot bumbu grozā no labās puses, bet brīdi vēlāk viņa iespēlēja bumbu Šurkusai, kura guva vēl divus punktus, panākot 19:46. Pēc puslaika divdesmit deviņu punktu atrāviens 23:52.

Otrā puslaika sākumā Liepājas grozu piešaušanu turpināja Ieva Krastiņa, realizējot divus tālmetienus pēc kārtas. Nākamā trīspunktnieku iemeta Krista Brīdiņa un viešņu pārsvars pieauga vēl vairāk. Tālmetienu kanonādi turpināja Krastiņa un Dukāte, pēc trīs ceturtdaļām panākot jau 33:80 TTT labā.