Piektdiena, 14. augusts Zelma, Zemgus, Virma
Abonēt

Lasi vairāk ar
liepajniekiem.lv abonementu

Principiāli dueļi visām mūsu basketbola komandām. Vīri – pret Mareka Jurevičus komandu

Principiāli dueļi visām mūsu basketbola komandām. Vīri – pret Mareka Jurevičus komandu
Foto: Publicitātes
01.11.2019 08:57

"Liepājas basketbols"

Šajā nedēļas nogalē visas trīs ”Liepājas basketbols” komandas aizvadīs savas spēles turnīros, kur pretī stāsies itin principiāli pretinieki.

Sestdien, 2.novembrī pulksten 14 kā pirmie cīņu viesos sāks mūsu juniori BK ”Liepāja/LSSS”, kas ”Ramirent LBL-2” turnīra ietvaros tiksies ar cita Kurzemes kluba jauno maiņu ”Ventspils Augstskola” komandu. Abas komandas ir ne tikai lielāko Kurzemes ostu pilsētu pārstāves, bet arī kaimiņi turnīra tabulā (ventspilnieki ir 5.vietā, mūsējie – 6.). Ja Ventspils basketbola sistēmā junioru komandas dalība pēc spēka otrajā līgā ir jau vairāku gadu garumā, tad mūsējiem šīs sistēma ir gana jauna, otrā sezona šobrīd.

Ventspilnieki aizvadītajās trijās spēlēs Rietumu grupā ir izcīnījuši divas uzvaras (pret ”Bauskas BJSS” ar 115:72 viesos un pret ”LU/BS Rīga” ar 84:80 savā laukumā), bet vienīgo zaudējuma rūgtumu izjutuši sezonas pirmajā spēlē Saldū ar 69:92 piekāpjoties vienai no turnīra favorītēm BK ”Saldus” 5.oktobrī. Mūsu juniori, iesākot turnīru ar trim zaudējumiem (pret BK ”Jelgava” 60:102, pret BK ”Saldus” 64:101 un pret ”LU/BS Rīga” 63:90), negūstot nevienā spēlē vairāk par 64 punktiem, pēdējā cīņā aizvadītajā nedēļā pārspēja ”Bauskas BJSSS/ SC Mēmeme” ar 93:85, tiekot pie pirmās uzvaras. Lai liepājnieki pārspētu ”Ventspils Augstskola” komandu viesos, noteikti ir nepieciešams tik pat labs uzbrukums kā pēdējā mačā.

Savukārt sestdien trīs stundas vēlāk jau Liepājas Olimpiskajā centrā pulksten 17 ”Douglas Baltijas Basketbola Līgas” Elites grupas spēlē mūsu dāmas SBK ”Liepāja/LSSS” uzņems dienvidu kaimiņu komandu no Kauņas ”Aištes – LSU”. Šī būs pirmā mūsu komandas tikšanās oficiālajās spēlēs ar kādu Lietuvas vienību, jo tikai otro gadu visas trīs Baltijas valstu dāmu komandas ir vienotas vienā basketbola turnīrā. Tā kā mūsu komanda iepriekš startēja šī turnīra Starptautiskajā grupā, tad tikai šogad būs pirmā iespēja pārbaudīt savu spēku pret dienvidniecēm. Taisnības labad, jāpiemin, ka šogad gatavojoties jaunajai sezonai liepājnieces piedalījās Druskininkos notiekošajā pirms sezonas turnīrā, kur bija iespēja spēlēt pret vienu Lietuvas klubu (Viļņas ”Kibirkštis – MRU”), ko arī pārspēja ar 68:62.

Mūsu sestdienas pretiniece Kauņas ”Aištes – LSU” uzvaras aizvadītajās četrās spēlēs ir dalījusi uz pusēm ar zaudējumiem. Itin raibajā spēļu kalendārā, Kauņai ir ticis no visa pa vienam: viena uzvara savā laukumā – (58:51 ”Tallinas Universitāte”), viens zaudējums Kauņā (59:67 ”Kibirkštis – MRU”), kā arī pa vienai uzvarai viesos (69:51 ”RSU”) un zaudējumam viesu laukumā (51:97 ”TTT Rīga”). Mūsu komanda līdz šim spēles ir aizvadījusi tikai savā laukumā un ar perfekto 2 no 2 tikusi pie uzvarām pār abām Igaunijas komandām (12.oktobrī 80:63 pret ”Tartu Universitāte” un 19.oktobrī pret 94:67 ”Tallinas Universitāte”). Sestdien pret pagājušās sezonas Baltijas čempionāta finālistēm Kauņas komandu ir jāturpina sekmīgi iesāktais un jācīnās par trešo uzvaru savu skatītāju priekšā!

Svētdien, 3.novembrī pulksten 14 laukumā dosies mūsu kungu komanda BK ”Liepāja”, kas ”PafBet Latvijas – Igaunijas Līgas” turnīra spēlē uzņems Igaunijas galvaspilsētas otro komandu ”Tallinas Kalev/TLU”, kuras rindās šosezon spēlē liepājnieks Mareks Jurevičus. Abas vienības šo sezonu uzsākušas nesekmīgi, pie uzvarām tiekot tikai vienu reizi, attiecīgi liepājniekiem septiņās spēlēs, bet talliniešiem piecās. Lai arī abas komandas noteikti bija cīņās par uzvarām vēl vairākās spēlēs, ar šādu rezultātu nevar būt apmierināti neviens. Liepājnieki šo neveiksmju joslu cenšas pārvarēt ar izmaiņām sastāvā, ņemot vērā, ka ir izkrituši gados jaunie liepājnieki (savainojumos ir iedzīvojušies gan Uvis Vārna, gan Valters Vuciņš) un joprojām rehabilitācijas process rit no ”VEF skolas” pārnākušais Pēteris Salmiņš, papildinājums sastāvā bija akūti nepieciešams.

Vispirms BK ”Liepāja” kreklu pielaikoja Latvijas pieredzējušais basketbolists Rihards Kuksiks, kurš šobrīd ir kļuvis par komandas otru rezultatīvāko spēlētāju ar vidēji gūtiem 13 punktiem 5 aizvadītajās spēlēs, atpaliekot no gados jaunā Eduarda Hāznera (vidēji 14,2 punkti 7 spēlēs). Tad uz īsu brīdi vēju pilsētā piestāja amerikāņu spēlētājs Teilors Tuksons (aizvadīja tikai trīs spēles Liepājas rindās), bet viņa vietā ir stājies cits amerikānis Rodriks Saiks, kurš pirmajā spēlē laukumā devās burtiski no tālā ceļa uz Liepāju (aizkavējoties lidojumam, Liepājā ieradās sestdienas naktī, bet jau pēc 9 stundām devās laukumā). Saiks vēl ir savas spēles meklējumos, jo BK ”Liepāja” ir viņa pirmā pieturvieta profesionālajā un Eiropas basketbolā.

Savukārt pavisam nesen Liepājā ieradās Latvijas basketbolā zināma vērtība, 30 gadus vecais amerikāņu basketbolists Trojs Bārnīss, kuram vēju pilsēta ir trešā pieturvieta Latvijā, jo kopš 2013.gada LBL ir aizvadījis divas pilnas sezonas (vispirms BK ”Jēkabpils”, tad BK ”Ventspils”). Trojs var sekmīgi spēlēt abu uzbrucēju pozīcijās, kas liek domāt, ka Trojs ir iegūts kā viens no komandas balstiem abos laukuma galos. Igaunijas komandas līderi pēc līdzšinējiem pieciem mačiem ir pieredzējušais izlases līderis Tanels Soks (34 gadi, 15,3 punkti un 4,8 rezultatīvas piespēles) un viens no trim amerikāņu basketbolistiem, raženais Maikls Bučenans (25 gadi, 211cm un 136kg, 15,2 punkti un 9 atlēkušās bumbas).

Svētdienas spēlē cīņā par otro uzvaru sezonā par noskaņojumu rūpēsies Liepājas teātra aktieris Viktors Ellers, ar deju priekšnesumiem uzstāsies deju grupa ”Pulss”, muzikālo noformējumu sarūpēs pūtēju kopa ”Jautrie sienāži”, skatītājiem tiks piedāvātas dažādi našķi un gardumi ”Lotte” bufetē, būs ”Liepājas basketbols” atribūtikas tirdzniecība, mazo draugu stūrītis, ”Blue Shock” izklaides vieta un dažādi skatītāju konkursi!

Tiekamies Liepājas Olimpiskajā Centrā un baudīsim basketbolu kopā! Atbalsti Sa-Vējos!

Distances līgums

DISTANCES LĪGUMS PAR PAKALPOJUMA ABONEMENTA IEGĀDI INTERNETA VIDĒ 

VISPĀRĪGA INFORMĀCIJA 

Šis ir distances līgums par digitālā satura pakalpojuma liepajniekiem plus abonementa pirkumu interneta vidē, turpmāk tekstā – Līgums, kas tiek slēgts starp SIA ”Kurzemes Vārds” (reģistrācijas numurs: 42103002455, juridiskā adrese: Pasta iela 3, Liepāja, LV-3401; epasts: info@liepajniekiem.lv), turpmāk tekstā – KV, un personu, kas veic pirkumu, turpmāk tekstā PIRCĒJS, interneta vietnē liepajniekiem.lv, turpmāk tekstā – VIETNE, un abi līgumslēdzēji kopā – LĪDZĒJI.  PIRCĒJS, veicot pirkumu VIETNĒ šī Līguma ietvaros, izsaka piekrišanu tā noteikumiem, ir tiesīgs šos Līguma noteikumus izdrukāt un saglabāt.

 Šī Līguma ietvaros:

  1. a) PIRCĒJS ir fiziska vai juridiska persona, kura pērk VIETNES maksas satura pakalpojumu nolūkam, kas nav saistīts ar saimniecisko darbību, turpmāk tekstā – PIRCĒJS; 
  2. b) Liepajniekiem plus ir maksasdigitālā satura pakalpojums, tajā skaitā raksti, fotogrāfijas, kas tiek īpaši veidots, atlasīts un publicēts VIETNĒ ar norādi ”plus” , un kura abonementu PIRCĒJS  ir tiesīgs iegādāties, turpmāk tekstā – PAKALPOJUMS,
  3. PAKALPOJUMA TERMIŅŠ UN CENA

 PAKALPOJUMA abonements ir fiksēta termiņa – 4 (četru) nedēļu PAKALPOJUMA lietošanas atļauja par  cenu  – EUR 1.99 (viens euro un 99 centi). PAKALPOJUMA abonementa maksā ietverts pievienotās vērtības nodoklis (PVN) 21% apmērā. PAKALPOJUMA abonementa cenu KV var mainīt bez iepriekšēja brīdinājuma (izmaiņas neattiecas uz jau apmaksāto PAKALPOJUMA termiņu), par to PIRCĒJAM paziņojot ne vēlāk kā 30 dienas pirms jaunās cenas stāšanās spēkā . KV un PIRCĒJS  piekrīt, ka izmaiņas PAKALPOJUMA cenā tiek piemērotas jaunajam periodam, noslēdzoties iepriekš apmaksātajam PAKALPOJUMA abonementa termiņam. 

  1. PAKALPOJUMA IEGĀDE UN NORĒĶINI 

Šajā Līguma sadaļā tiek aprakstīta PAKALPOJUMA iegādes kārtība un samaksa par PAKALPOJUMA  abonementa iegādi. 

2.1. PAKALPOJUMU Pircējs var iegādāties tikai pēc reģistrēšanās VIETNĒ. Lai iegādātos PAKALPOJUMA abonementu, Pircējam jāizvēlas tā apmaksas veids, ievadot KV pieprasīto informāciju. Ar šī līguma akceptu PIRCĒJS apliecina, ka ir nepārprotami sapratis, ka PAKALPOJUMA  abonementa iegāde ir maksas pakalpojums, kā arī  ir iepazinies ar šī Līguma saturu. 

2.2. PAKALPOJUMA  abonementu PIRCĒJS  iegādājas, izmantojot norēķinu karti vai ar SMS (maksa tiks iekļauta PIRCĒJA mobilā sakaru pakalpojumu sniedzēja rēķinā), un tas tiek noformēts kā regulārs maksājums, tā termiņam automātiski pagarinoties uz nākamo fiksēto 4 (četru) nedēļu termiņu, un samaksu  par PAKALPOJUMA abonementu automātiski ieskaitot KV bankas kontā, līdz brīdim, kad PIRCĒJS izvēlēsies pārtraukt PAKALPOJUMA abonementa pirkšanu VIETNĒ, reģistrētajā profilā aktivizējot PĀRTRAUKT ABONĒŠANU.

  1. ATTEIKUMA TIESĪBAS 

Šī Līguma ietvaros KV sniedz pakalpojumu, kas atbilst digitālā satura priekšapmaksas pakalpojumam tiešsaitē (digitālā satura kā e-publikāciju piegāde, kas netiek piegādāta patstāvīgā datu nesējā), pieejams pēc pieprasījuma un tā piegāde tiek uzsākta ar PAKALPOJUMA  abonementa apmaksas brīdi, kurā automātiski PAKALPOJUMA abonements tiek aktivizēts. PIRCĒJS  piekrīt, ka ar PAKALPOJUMA  aktivizēšanas brīdi tiek uzsākta PAKALPOJUMA lietošana, līdz ar to PIRCĒJS atsakās no 14 dienu atteikuma tiesībām un samaksātās summas atmaksas, pamatojoties uz MK 20.05.2014. noteikumu Nr.255 ”Noteikumi par distances līgumu” 22.13.punkta noteikumiem.

  1. LĪDZĒJU ATBILDĪBA

LĪDZĒJS neatbild par otra LĪDZĒJA saistībām pret trešām pusēm, ja tādas veidojas saistībā ar šī līguma realizāciju. LĪDZĒJIi vienojas, ja kāds no tiem nepilda savus pienākumus saskaņā ar Līgumu Force majeure apstākļu dēļ, tas ir atbrīvojams no atbildības par Līguma neizpildi vispār vai Līguma pienācīgu neizpildi. Ar Force majeure tiek saprasti jebkādi no LĪDZĒJA gribas neatkarīgi apstākļi (ja LĪDZĒJS  ir rīkojies saprātīgi un godīgi), kuru rezultātā nav bijis iespējams izpildīt pienācīgi vai izpildīt vispār saistības un ja šos apstākļus nebija iespējams paredzēt ne vien attiecīgajam LĪDZĒJAM, bet jebkurai citai personai, kas darbojas vai darbotos attiecīgā LĪDZĒJA nozarē, kā arī, ja šos apstākļus nebija iespējams novērst ar saprātīgiem un godīgiem paņēmieniem.

  1. KONFIDENCIALITĀTE 

Visa informācija, kas nav publiski pieejama un ko kāds no LĪDZĒJIEM sniedz viens otram Līguma izpildes laikā vai tā atklājas pildot darba pienākumus, tajā skaitā informācija par finanšu stāvokli, izmantotām tehnoloģijām un datorprogrammām, PAKALPOJUMA un VIETNES attīstības plāniem, tiek atzīta un uzskatīta par konfidenciālu. 

Par konfidenciālu netiek uzskatīta šāda informācija, ja pirms tās iegūšanas, tāda jau bija otra LĪDZĒJA rīcībā, vai tā bija publiski vispārzināma, un, ja šādas informācijas  saņemšanas brīdī, uz to nebija attiecināts konfidencialitātes nosacījums; 

  1. AUTORTIESĪBAS

 Šī Līguma ietvaros KV piešķir PIRCĒJAM  vispārējo licenci PAKALPOJUMAM. PIRCĒJAM aizliegts izmantot PAKALPOJUMA laikā pieejamo digitālo saturu darbībām, kuras neparedz šis līgums, t.sk., kopēt, pavairot, publicēt vai kā savādāk to izmantot  bez KV rakstveida piekrišanas un pretēji Autortiesību likuma tiesību normu prasībām. KV garantē, ka ar visām digitālā satura platformas liepajniekiem plus veidošanā iesaistītām personām ir noslēgts līgums, saskaņā ar kuru autortiesības uz PAKALPOJUMĀ pieejamo digitālo saturu un tā platformas risinājumiem pieder KV un tam nav zināma neviena trešā persona, kura varētu šīs KV tiesības apstrīdēt, kā arī likt šķēršļus PAKALPOJUMA izmantošanai un/vai izplatīšanai.

  1. DATU APSTRĀDE

 LĪDZĒJI piekrīt, ka katrs LĪDZĒJS kā datu apstrādes pārzinis un personas datu operators šā Līguma darbības laikā manuāli un/vai elektroniski apstrādā (ieskaitot datu vākšanu, reģistrēšanu, ievadīšanu, glabāšanu, pārveidošanu, izmantošanu, nodošanu, pārraidīšanu, bloķēšanu vai dzēšanu) no otra LĪDZĒJA saņemtus datus, tikai ciktāl tas ir nepieciešams un izriet no noslēgtā Līguma. Datu apstrādes mērķis un nolūks: līguma slēgšana, rēķinu sagatavošana un nosūtīšana, maksājumu pārvaldīšana, savstarpējā saziņa un sadarbības nodrošināšana, efektīvu KV pārvaldības procesu nodrošināšana, biznesa plānošana un analīze, pretenziju un/vai pieteikumu izskatīšana un apstrāde, jaunumu izsūtīšana ciktāl tas ir nepieciešams un izriet no noslēgtā Līguma. KV ievēro PIRCĒJA norādījumus, lieto nepieciešamos tehniskos līdzekļus un veic organizatoriskos pasākumus, lai aizsargātu fizisko personu datus un novērstu to nelikumīgu apstrādi. Personas dati tiks glabāti elektroniskā formā visā Līguma darbības laikā, kā arī piemērojamajos normatīvajos aktos noteiktajā noilguma termiņā, kura ietvaros var tikt iesniegtas sūdzības, celtas prasības un ierosināti līdzīgi procesi. LĪDZĒJS var nodot otra LĪDZĒJA personas datus piesaistītajiem apstrādātājiem, kuri šī līguma ietvaros sniedz grāmatvedības, juridiskos, IT vai cita līdzīga veida pakalpojumus. Noslēdzot Līgumu, PIRCĒJS piekrīt datu apstrādei, atjaunošanai un uzglabāšanai, identifikācijai, informācijas nosūtīšanai par PAKALPOJUMA izmaiņām un piedāvājumiem utml. PIRCĒJS, kurš šī Līguma ietvaros ir patērētājs, ir tiesīgs pieprasīt KV bez maksas izsniegt tā rīcībā esošo informāciju par PIRCĒJA personas datiem, ir tiesīgs pieprasīt to labošanu vai dzēšanu, kā arī nepieciešamības gadījumā ir tiesīgs atsaukt savu iepriekš izsniegto piekrišanu personas datu apstrādei. Šajā sadaļā noteiktie pienākumi ir spēkā neierobežotu laiku un paliek spēkā arī tad, ja kāds no LĪDZĒJIEM vienpusēji atkāpjas no Līguma, vai ja Līgums izbeidzas citādi.

  1. CITI NOTEIKUMI

 Šis Līgums stājās spēkā, PIRCĒJAM veicot PAKALPOJUMA abonementa pirkumu VIETNĒ, piekrītot tā noteikumiem un samaksājot abonementa maksu. Līgums tiek noslēgts uz nenoteiktu laiku un ir spēkā līdz uzņemto saistību izpildei. Tāpat PIRCĒJS ir tiesīgs atteikties no PAKALPOJUMA abonementa, veicot atbilstošas izmaiņas VIETNĒ. Atteikums šajā gadījumā attiecas uz turpmāko abonēšanas periodu, par kuru PIRCĒJS nav veicis samaksu un/vai neplāno to darīt. Jebkuru strīdu starp LĪDZĒJIEM, kas izriet no šī Līguma, LĪDZĒJI apņemas risināt pārrunu ceļā. Ja nav izdevies atrisināt strīdu bez tiesas starpniecības, strīds tiek izskatīts Latvijas Republikas tiesā.

Seko mums

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēla failus un novieto tos šeit.

Spied šeit, lai izvēlētos attēlu.

Attēlam jābūt JPG formātā, max 10MB.

Reģistrēties

Lai pabeigtu reģistrēšanos, doties uz savu e-pastu un apstiprini savu e-pasta adresi!

Aizmirsu paroli

PALĪDZĒT IR VIEGLI!

Atslēdz reklāmu bloķētāju

Portāls liepajniekiem.lv jums piedāvā svarīgāko informāciju bez maksas. Taču žurnālistu darbam nepieciešami līdzekļi, ko spēj nodrošināt reklāma. Priecāsimies, ja atslēgsi savu reklāmu bloķēšanas programmu.

Kā atslēgt reklāmu bloķētāju

Pārlūka labajā pusē blakus adreses laukam ir bloķētāja ikoniņa.

Tā var būt kāda no šīm:

Uzklikšķini uz tās un atkarībā no bloķētāja veida spied uz:
- "Don`t run on pages on this site"
vai
- "Enabled on this site"
vai
spied uz