Svētdiena, 19. maijs Sibilla, Teika, Lita

Ričardss samet 43 punktus ”Liepāja/Triobet” uzvarā pret Ogri

20.02.2016 19:00

”Aldaris” Latvijas Basketbola līgas (LBL) regulārās sezonas turnīrā individuāli iespaidīgu sniegumu nodemonstrējis Kristofers Ričardss, kurš ar 43 punktiem palīdzēja ”Liepāja/Triobet” komandai izcīnīt uzvaru ar rezultātu 99:81 pret ”Ogre/Kumho Tyre”.
Jau spēles pirmajā ceturtdaļā Liepājas basketbolisti skaidri norādīja, ka šajā spēlē neko Ogrei neļaus izdarīt – ātrs, rezultatīvs basketbols un 26:17 pārsvars. Arī otrajā ceturtdaļā ”Liepāja/Triobet” turpināja spēlēt tādā stilā, guva 26 punktus, pierādot, ka ar uzbrukumu viss ir kārtībā, bet savā grozā mājinieki salaida pat 28 punktus, tādējādi tika saglabāta intriga spēles otrajam puslaikam.

Arī trešajā ceturtdaļā abas komandas turpināja spēlēt basketbolu, kas bija vairāk tendēts uz spēli uzbrukumā, bet darbība aizsardzībā noteikti neiepriecināja nevienu no treneriem. Lai nu kā, liepājnieki vienalga kontrolēja notikumus laukumā, un visu laiku bija vadībā, noslēdzot 30 minūtes pie 79:68. Nekādu pārsteigumu atlikušajā laikā nebija, un ”Liepāja/Triobet” uzvarēja ar 99:81.

Individuāli izcilu spēli aizvadīja liepājnieku leģionārs Kristofers Ričards, kurš iemeta 43 punktus (soda metieni – 8/10, divpunktnieki – 16/21, tālmetieni – 1/1), izcīnīja deviņas atlēkušās bumbas, pārtvēra četras pretinieku piespēle, tiesa, pieļāva arī sešas kļūdas. Mārcis Vītols ogrēniešu sastāvā guva 26 punktus un savāca četras bumbas zem groziem, bet arī pieļāva sešas kļūdas.

Liepāja/Triobet – Ogre/Kumho Tyre 99:81 (27:16, 26:28, 26:24, 20:13)
Liepāja/Triobet: Ričards 43, Leimanis 13, Aizpurs 13, J.Antrops 11, Čavars 10, G.Antrops 5, Sokolovs 2, Krastiņš 2, Garoza
Ogre/Kumho Tyre: Vītols 26, Brukss 14, Apsītis 13, Mizis 8, Kellijs 7, Bēts 5, Hlebovickis 4, Gundegs 4, Lasmanis, Sīpoliņš