Svētdiena, 5. maijs Ģederts, Ģirts

Šeļakovs uzveic Mejeri

19.01.2013 13:46

Piektdienas vakarā Spānijas otrajā līgā savstarpējā cīņā rezultatīvāks bija Mareks Mejeris, bet uzvarētājs – Andrejs Šeļakovs.

Savstarpējā cīņā tikās Mareka Mejera un Andreja Šeļakova pārstāvētās komandas “Knet” un “Melilla”. Uzvaru ar rezultātu 91:70 izcīnīja mājiniece “Melilla”. Latvijas izlases centrs Andrejs Šeļakovs uzvarētāju rindās laukumā devās uz maiņu, spēlēja 17 ar pusi minūtes, guva četrus punktus (2p. 2/2), izcīnīja septiņas atlēkušās bumbas, atdeva divas rezultatīvas piespēles, pārtvēra vienu bumbu, reizi kļūdījās, bloķēja divus metienus, izprovocēja divas piezīmes un pats saņēma trīs. “Knet” sastāvā uzbrucējs Mareks Mejerisspēlēja pamata pieciniekā, laukumā bija gandrīz 22 minūtes, guva 11 punktus (2p. 4/5, 3p. 0/2, s.m. 3/4), izcīnīja trīs atlēkušās bumbas, atdeva divas piespēles, trīs reizes kļūdījās, izprovocēja divas piezīmes un pats saņēma trīs.

Citā spēlē Jāņa Porziņģa pārstāvētā “Palencia” ar 69:63 viesos apspēlēja “Leyma Natura”. Porziņģis laukumā devās sākuma pieciniekā, spēlēja 18 ar pusi minūtes, guva sešus punktus (3p. 2/4), izcīnīja divas bumbas, atdeva divas piespēles, pārtvēra divas bumbas, izprovocēja divas piezīmes, bet pats tika pie četrām.

Tieši Porziņģa pārstāvētā “Palencia” atrodas visaugstāk no latviešu pārstāvētajām komandām – deviņas uzvaras 15 spēlēs un trešā vieta. Mejera “Knet” ar sešām uzvarām un deviņiem zaudējumiem ieņem 10. vietu, savukārt Šeļakova “Melilla” 15 spēlēs izcīnījusi četrus panākumus un atrodas pēdējā 14. vietā.