U-20 basketbolistiem zaudējums Melnkalnei, ceturtdaļfinālā pret Spāniju

20.07.2011 18:57

Latvijas U-20 basketbola izlase ar zaudējumu Melnkalnei (56:61) noslēgusi Bilbao notiekošā Eiropas čempionāta otro posmu un ceturtdaļfinālam kvalificējusies no grupas 4. vietas. Ceturtdaļfinālā mūsējie, visticamāk, spēkosies ar Spāniju.

Šodien Mareks Mejeris Latvijas U20 izlasē rezultatīvākā spēlētāja titulu dalīja ar savu komandas biedru Arturu Brici. Abi spēlētāji guva pa 13 punktiem. M.Mejeris savus 13 punktus guva realizējot 4 no 8 divpunktu metieniem, 1 no 5 trīspunktu metieniem un 2 no 3 soda metieniem. Vēl Mareks izcēlās ar 9 izcīnītām atlējušajām bumbām, 2 rezultatīvām piespēlēm, 2 kļūdām, 1 pārtvertu bumbu un 3 piezīmēm.

Pirms šodienas mača abas komandas turnīra tabulā atradās līdzās – gan mums, gan Melnkalnei 2-2 bilance. Latvijas šodienas pretinieki atradās vienu vietu augstāk, tādējādi uzvaras gadījumā Agra Galvanovska padotie otro grupu turnīru noslēgtu 3. vietā – aiz Francijas un Krievijas. 3. vieta, visticamāk, ļautu ceturtdaļfinālā izvairīties no Spānijas.

Diemžēl pie uzvaras tikt neizdevās. Melnkalnes basketbolisti tikai uz īsu brīdi nokļuva iedzinējos, bet mūsējie viņu uzvaru apdraudēt nespēja un bija spiesti samierināties ar zaudējumu – 56:61. Latvijas komandā šoreiz rezultatīvākie ar 13 punktiem bija Artūrs Bricis un Mareks Mejeris.

Latvijas basketbolisti savus ceturtdaļfināla pretiniekus uzzinās šovakar, kad noslēgsies Itālijas un Spānijas mačs (sākums plkst. 21:45). Ar šī mača uzvarētājiem mūsējie ceturtdaļfinālā tiksies parīt plkst. 17:15.