Trešdiena, 15. maijs Sofija, Taiga, Airita, Arita

“Vega1/Liepāja” basketbolistes piekāpjas Tallinas 1182 vienībai

06.03.2016 15:21

“Vega 1″/”Liepāja” basketbolistes svētdien izbraukumā Latvijas un Igaunijas apvienotā čempionāta mačā piekāpās Tallinas 1182 vienībai ar rezultātu 81:82 (20:23, 12:22, 25:16, 24:21).

“Vega 1″/”Liepāja” sastāvā 23 punktus guva Ieva Vītola, kura izcīnīja arī deviņas atlēkušās bumbas, 22 punktus sameta Ilze Jākobsone, bet pa 14 pievienoja Kristīna Petermane un Kristīne Silarāja, kuras rēķinā arī desmit pie groziem savāktas bumbas.

Tallina 1182 vienības rindās 22 punktus guva Mailisa Poka, bet 15 sameta Laina Mesila-Kārmana un arī Birgita Pībura, kuras kontā arī deviņas rezultatīvas piespēles un septiņas izcīnītas atlēkušās bumbas.

Trešās ceturtdaļas sākumā “Vega 1″/”Liepāja” basketbolistes bija iedzinējos ar 15 punktu starpību, taču turpinājumā izdevās panākt neizšķirtu 51:51. Ceturtajā ceturtdaļā liepājnieces ieguva četru punktu pārsvaru, ko gan beigās neizdevās nosargāt.

Sekundi pirms mača pamatlaika beigām uzvaras grozu guva Mesila-Kārmana. “Vega 1″/”Liepāja” pieprasīja minūtes pārtraukumu, pēc kura Silarāja netrāpīja divpunktu metienu un viesu komandai nācās samierināties ar zaudējumu.

Spēcīgāko komandu grupā Latvijas čempionvienība “TTT Rīga” izcīnījusi sešas uzvaras sešās spēlēs, bet četrus panākumus sešos mačos guvušas “Catz” spēlētājas.

Tikmēr “Vega 1″/”Liepāja” rēķinā ir piecas uzvaras deviņās spēlēs, trīs panākumus septiņos mačos guvusi Tallinas 1182 komanda, divas uzvaras piecās cīņās ir “TTT Rīga-Juniores” komandai, bet “Tallinas Universitāte” zaudējusi visos septiņos dueļos.