Otrdiena, 7. maijs Henrijs, Jete, Henriete, Enriko

“Vega1/Liepāja” mājās pieveic RSU

27.01.2017 20:07

Šovakar Latvijas-Igaunijas līgā, tika aizvadīta viena spēle, kurā laukuma saimnieces ”Vega1/Liepāja” uzņēma Rīgas Stradiņa Universitātes komandu. Notikumu pavērsieniem bagātā spēlē uzvaru ar rezultātu 61:47 svinēja “Vega1/Liepāja” spēlētājas.

Spēles sākums bija līdzīgs. Pēc Kristīnes Silarājas un Emīlijas Kristas Gravas sekmīgiem metieniem mājinieces panāca trīs punktu pārsvaru (7:4). Pēc tam abām komandām ar punktu gūšanu tik labi vairs nesekmējās. Klusuma brīdi ar diviem gūtajiem punktiem pārtrauca Ilze Jākobsone. Ceturtdaļas izskaņā bija vērojama līdzīga spēkošanās. Pirmā ceturtdaļa noslēdzās ar nelielu liepājnieču pārsvaru.

Otrās ceturtdaļas sākumā liepājnieces veica izrāvienu, panākot 20:11 savā labā, pēc kura RSU komandas galvenais treneris Aivars Vīnbergs nekavējoties pieprasīja minūtes pārtraukumu. Pēc minūtes pārtraukuma nekas nemainījās un Liepājas komandas pārsvars turpināja augt. Kad ceturtdaļā bija spēlētas nedaudz vairāk kā piecas minūtes, pirmo punktu ar soda metienu otrajā ceturtdaļā guva RSU. Puslaika beigās rezultāta starpība sasniedza divdesmit punktus par labu liepājniecēm.

Pēc neveiksmīgās otrās ceturtdaļas bija skaidrs, ka RSU spēlētājām jāpaveic mazs varoņdarbs, lai vēl cerētu par pozitīvu iznākumu spēles beigās. Otrā puslaika sākumā viešņas jau uzbruka grozam sekmīgāk. Ceturtdaļas izskaņā RSU komanda sāka aizvien vairāk samazināt rezultāta starpību, tādējādi liekot saprast, ka intriga būs arī ceturtajā ceturtdaļā.

Pēdējo ceturtdaļu ar izrāvienu 5:0 sāka RSU spēlētājas, aizvien vairāk tuvojoties liepājniecēm rezultātā. Liepājas komandai turpinājās nedienas uzbrukumā, ilgu laiku mājinieces nespēja gūt punktus. Kad bija nospēlētas gandrīz četras minūtes, pirmos punktus liepājnieču labā ceturtajā ceturtdaļā guva Krista Druskijte. Tuvojoties spēles beigām, liepājnieces sāka kontrolēt notikumus laukumā, tādējādi svinot uzvaru, ar rezultātu 61:47.

Vega1/Liepāja 61 –47 RSU (15:11, 21:3, 9:18, 16:15).

Vega1/Liepāja: Vītola 14, Audere 13, Silarāja 11, Druskijte 10, Jākobsone 9, Petermane 2, Grava 2, Lipe, Mickāne, Narubina, Meilus.

RSU: Lagzdiņa 12, Buša 11, Grīnberga 10, Frīdenberga 7, Langina 6, Ozoliņa, 1 Aizsila, Liepa, Betlere.