Piektdiena, 23. februāris Haralds, Almants

Latvijas basketbolists Kristaps Porziņģis otrdien traumas dēļ nespēlēja Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) spēlē, kurā viņa pārstāvētā Bostonas “Celtics” komanda guva uzvaru un nodrošināja vietu NBA Kausa izslēgšanas turnīrā.

Als Horfords. (Foto: USA Sports Today/Scanpix)
29.11.2023 09:45

“Celtics” savā laukumā ar rezultātu 124:97 (31:20, 38:30, 28:18, 27:29) uzvarēja Čikāgas “Bulls” basketbolistus.

“Celtics” rindās rezultatīvākais ar 30 punktiem bija Džeilens Brauns, bet 21 punktu pievienoja Džeisons Teitams. Visi pieci Bostonas komanda sākuma sastāva spēlētāji katrs guva vismaz 14 punktus.

Bostonieši šajā mačā realizēja 21 tālmetienu, kas ir visvairāk šajā sezonā. Pa četriem iemeta Džrū Holidejs un Als Horfords.

“Bulls” komandā pa 19 punktiem guva Demars Derozans un Kobijs Vaits.

“Celtics” ar 14 uzvarām 18 spēlēs ieņem pirmo vietu Austrumu konferencē, bet “Bulls” ar piecām uzvarām 19 mačos ir 13.pozīcijā.

NBA Kausa Austrumu konferences C grupā “Celtics” ar bilanci 3-1 izcīnīja pirmo vietu un ceturtdaļfinālā tiksies ar Indiānas “Pacers”, kas A grupā uzvarēja visos četros mačos.

Kristaps Porziņģis ir optimistiski noskaņots par drīzu atgriešanos laukumā, izriet no sportista teiktā žurnālistiem.

Piektdien mača ar Orlando “Magic” Porziņģis spēles trešajā ceturtdaļā guva kreisās kājas ikra muskuļa traumu.

Nedēļas nogalē Bostonas “Celtics” paziņoja, ka Porziņģa gatavība atgriezties laukumā tiks vērtēta pēc nedēļas.

“Jūtos labi. Nelies sastiepums – tās ir labas ziņas, jo tas nav nekas nopietns.

Jau tagad ir labs progress. Medicīnas personāls negrib neko sasteigt, bet arī ar to atlabšanai vajadzētu būt ātrai,” otrdien sarunā ar žurnālistiem teica Porziņģis.

Šajā sezonā Porziņģis 15 mačos vidēji 30 minūtēs guvis 18,9 punktus, izcīnījis 6,7 atlēkušās bumbas, atdevis 1,9 rezultatīvas piespēles un bloķējis 1,7 metienus.