Sestdiena, 29. februāris

Viens no galvenajiem kandidātiem uz izlases ģenerālmenedžera amatu – Štālbergs

Viens no galvenajiem kandidātiem uz izlases ģenerālmenedžera amatu – Štālbergs
Foto: Ģirts Gertsons
17.05.2019 13:40

sportacentrs.com

LBS vēsta, ka uz vīriešu valstsvienības ģenerālmenedžera amatu saņemti pieci pieteikumi, taču kandidātu vārdus LBS prezidents Valdis Voins nevēlējās atklāt.

Portāla Sportacentrs.com rīcībā esošā informācija liecina, ka pieteikumu vidū ir Kristapa Janičenoka un Artūra Štālberga vārdi, un viņi arī uzskatāmi par galvenajiem kandidātiem uz šo posteni. Starp kandidātiem ir arī SK “Cēsis” prezidents Krišjānis Kļaviņš, viņš apstiprināja portālam Sportacentrs.com.

Atjaunotā izlases ģenerālmenedžera amatam pieteikšanās bija izziņota publiski, un tās termiņš bija līdz vakardienai. LBS vēsta, ka pieteikumus iesnieguši pieci kandidāti. Nākamnedēļ LBS valde izvērtēs viņu pieteikumus un nolems, kuri tiks aicināti uz pārrunām.

Sportacentrs.com rīcībā esošā informācija liecina, ka uz ģenerālmenedžera posteni kā nopietnākās kandidatūras (no tiem, kas iesniedza pieteikumus) ir ilggadējais Latvijas izlases basketbolists Kristaps Janičenoks, kurš pēc šīs sezonas apņēmies likt punktu spēlētāja karjerai, un bijušais Latvijas izlases treneris Artūrs Štālbergs, kurš šosezon strādāja par galveno treneri ”Liepājā”, klubā, kurā viņš ir arī valdes priekšsēdētājs.

Starp amata kandidātiem ir arī Krišjānis Kļaviņš, SK “Cēsis” prezidents, kurš pirms gada kandidēja uz Latvijas Futbola federācijas prezidenta amatu. Kļaviņš pieteikuma iesniegšanu apstiprināja, taču norādīja, ka pagaidām neko plašāk šī pieteikuma sakarā nevēlas izteikties. Savu kandidatūru mūsu portālam apstiprināja arī “Jūrmala/Betsafe” ģenerālmenedžeris un valdes loceklis Jānis Voins, savukārt kā piektais kandidāts neoficiāli tiek piesaukts Krišjānis Valters.

LBS prezidents Valdis Voins sarunā ar Sportacentrs.com nevēlējās nosaukt kandidātu vārdus, savukārt uz konkrētiem jautājumiem par Štālbergu, Kļaviņu un Janičenoku atbildēja ar ”bez komentāriem”.

”Manuprāt, tas ir korekti pret visiem kandidātiem, ka šobrīd neviens netiek atklāts,” skaidroja Voins. ”Vai kandidātu vārdi tiks paziņoti vēlāk, pēc konkursa beigām? Manuprāt, nē, paziņosim tikai konkursa uzvarētāju. Ja, protams, tāds būs. Pilnīgi iespējams, ka konkurss beidzas arī bez rezultāta.”

Sadarbībā ar

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēla failus un novieto tos šeit.

Spied šeit, lai izvēlētos attēlu.

Attēlam jābūt JPG formātā, max 10MB.

Aizmirsu paroli