Bruģa Bumbā noskaidroti visi finālisti

Otrdien, 1. augustā, sliktu laikapstākļu dēļ Daugavas sporta zālē tika aizvadīts piektais Bruģa Bumbas posms jeb t/c ”Kurzeme” posms. Pēdējo reizi Daugavas sporta zāle šādu cilvēku apmeklētību piedzīvoja vairākus desmitus gadus atpakaļ. Lietainais laiks komandu atsaucību nemazināja, un kopumā pulcējās 49 komandas.

02.08.2023 12:00

Kārtējo posmu pati atsaucīgākā bija U-15 zēnu grupa, kur startēja 17 komandas, toties jauniešu U-18 grupā piedalījās 12 komandas. U-15 grupā uzvarēja komanda ‘’Asie pipari’’, kuri aiz sevis atstāja ‘’Rupucis’’ un ‘’Ķirurgi’’ censoņus. U-18 grupā bija vērojams spraigs fināls, kur komanda ‘’Rizzleri’’ pagarinājumā ar rezultātu 8:7 uzvarēja ‘’Westside’’ basketbolistus, līdz ar to nodrošinot sev 1. vietu kopvērtējuma tabulā. Savukārt trešā vieta ‘’Devonas apsargi’’ jauniešiem.

U-13 meitenēm komandu sadalījums šajā posmā ir gluži kā kopvērtējuma tabulā. 1. vieta komandai ‘’Smurfi’’, taču 2. un 3. vietā, attiecīgi, ‘’Esi reāls’’ un ‘’Melnās pantēras’’ meitenes. Vecākajā U-99 sieviešu grupā visas finālistu komandas jau bija zināmas un atlika tikai noskaidrot vietu secību. Par uzvarētājām U-99 sieviešu konkurencē kļuva ”22” basketbolistes, aiz sevis 2. vietā atstājot ”Play for fun” meitenes, bet 3. vietā ierindojās komanda ”Yolo”.

MIX grupā šoreiz bija novērojama lielāka atsaucība, kas rezultējās daudzās ieintriģējošās spēlēs. Pirmajām trīs vietām punktu skaits bija vienāds, tādēļ vietu sadalījumu noteica gūto un zaudēto punktu starpība. Veiksmīgākā izrādījās ‘’Nīca/Supertuss’’ vienība, ar 2. vietu jāsamierinās ‘’Cietais rieksts’’ komandai, un 3. vieta komandai ar nosaukumu ‘’Vienalga’’. Toties kopvērtējumā uzvaru pēc šī posma var svinēt komanda ‘’Cietais rieksts’’.

U-99 vīru grupā uzvaru pēdējā posmā pirms finālposma, kā arī kopvērtējumā, izcīnīja ‘’Nīca/Supertuss’’ komanda. 2. vietā ierindojās ‘’Līvas kapi’’, turklāt godpilnā 3. vieta ‘’G-Town/Izsauc ballīti’’ komandai.

Pasākuma laikā tika noskaidrots arī piektais finālists meistarības konkursam un 1 vs 1 konkursam. Par piektā posma uzvarētāju meistarības konkursā kļuva Emīls Jansons , kurš nodrošināja sev pēdējo brīvo vietu uz finālposmu.  Atgādinām, ka galvenajā balvā, kura tiks izspēlēta pēdējā posmā, 12. augustā, uzvarētājs saņems 100 EUR dāvanu karti no tirdzniecības centrs ”Kurzeme”. Turpretī individuālajā 1 vs 1 konkursā Kārlis Liepa finālā ar otro piegājienu nodrošināja sev iespēju finālposmā cīnīties par 100 EUR no SPB Sporta Bode.

Čempionāta FINĀLA posms norisināsies pēc nepinām divām nedēļām, 12. augustā – Kristapa Porziņģa basketbola laukumā pie Daugavas palīgstadiona. Atgādinām, ka šajā posmā piedalīsies tikai katras grupas četras labākās komandas, cīnoties par šī gada čempiona titula iegūšanu. Sacensību sākums pulksten 12:00.

”Bruģa bumba 2023” sacensību posmi:

6.posms           12.augusts       12:00     (Fināla posms KP laukumā)