Trešdiena, 24. aprīlis Nameda, Visvaldis, Ritvaldis

”Bruģa Bumbas” 2022. gada čempioni ir noskaidroti

Sestdien, 13.augustā, Kristapa Porziņģa basketbola laukumā Jūrmalas parkā ļoti karstos laika apstākļos tika aizvadīts ”Bruģa bumbas” FINĀLA posms, kurā tika noskaidroti visi 2022.gada ”Bruģa Bumbas” čempioni visās vecuma un dzimuma grupās.

14.08.2022 23:07

FINĀLA posmā, kas norisinājās sestdien piedalījās tikai četras labākās kopvērtējuma komandas katrā vecuma grupā, kopā sapulcinot tikai pašus labākos no labākajiem. Fināla posmā norisināsies pusfināla un fināla spēles visas dienas garumā, noskaidrojot šī gada čempionus visās vecuma grupās.

Pašā mazākajā U-13 meiteņu grupā, visas sezonas līderes ”Paprikas lēdijas”, emocijām bagātā spēlē pret komandu ”Makvīni”, spēja finālā atspēlēt 6 punktu deficītu un svinēt uzvaru ar rezultātu 13:10, savukārt, godpilnā trešā vieta komandai ”Krutās pandas”. Līdzīgs scenārijs tika novērots arī U-18 grupā jauniešiem, kur finālā spēkiem mērojās regulārā čempionāta labākā komanda ”Tie paši čaļi” un 3.vietas īpašnieki ”Pipari”. Intrigu pilnā un dažkārt pat agresīvā cīņā pārāki bija ”Pipari”, tādējādi kļūstot par šī gada čempioniem. Bronzas godalgas savukārt tika ”Ēriks”, kuri mazajā finālā pārspēja ”Ķiploki” basketbolistus.

Pašā mazākajā U-15 vecuma grupā zēniem par čempioniem kļuva ”Sasha” komanda, kas sīvā cīņā finālā lika kapitulēt regulārās sezonas otrai spēcīgākajai komandai ”Viļņi”. Savukārt bronzas spēlē ”Asie pipari” neatstāja nekādas cerības ”Melnajiem kebabiem”, tādējādi kļūstot bronzas godalgas ieguvējiem. U-99 grupā dāmām finālā tikās regulārās sezonas līdera vienības ”Nākamreiz” un ”Riktīgi rauj”, kurā šoreiz pārākas bija komanda ”Riktīgi rauj”, kura finālā uzvarēja ar rezultātu 13:4.  Bronzas godalgas tika ”Skadidas” meitenēm, kas pārspēja komandu ”Gandrīz nokavējām”.

Viss saistošākajā U-99 vīru grupā par čempioniem kļuva komanda ”Normāli čaļi”, kas finālā pārspēja regulāras sezonas uzvarētājus ”G-Town”, savukārt, mazajā finālā komanda ”Kauguri” ar rezultātu 20:14 apspēlēja komandu ”Joka pēc”. MIX grupā čempiona gods tika nīcenieku komandai ”Nīca/BLi”, kas finālā pārspēja ”G-Town” komandu ar rezultātu 21:11. Savukārt bronzas medaļas tika ”Joka pēc” komandai, kura dramatiskā spēlē pārspēja ”Sīpoli” basketbolistus ar rezultātu 20:18.

Pasākuma laikā tika noskaidrots arī šīs sezonas meistarības konkursa uzvarētājs un par to kļuva 3.posma uzvarētājs Eduards Straume, kuram šoreiz pietika ar 50 sekundēm veikt distanci, lai kļūtu par lielā fināla uzvarētāju , tādējādi pelnīti tiekot pie galvenās balvas – 100 EUR dāvanu kartes no tirdzniecības centra ”Kurzeme”.

Līdz ar to, šīs vasaras ”Bruģa Bumbas” sezona ir noslēgusies. Kopumā tika aizvadīti seši posmi dažādās vietās. Sacensību organizatori vēlas teikt lielu paldies visiem dalībniekiem un noteikti arī atbalstītājiem, bez kuru palīdzības šis čempionāts nebūtu iespējams. Īpašs paldies Porzingis Family Foundation, kurš katram čempionu sastāva dalībniekam dāvāja vērtīgas balvas no sporta zīmolu veikala ”Sportland”.

”FINĀLA” posma rezultāti:

U-15 zēni

1.vieta ”Sasha” (Niks Brakšs, Kārlis Šīmanis, Kārlis Roga, Kārlis Liepa)
2.vieta ”Viļņi” (Markuss Romaņenko, Ģirts Biļenkis, Emīls Veršelis, Matīss Freimanis)
3.vieta ”Asie pipari” (Marks Ševčenko, Kristaps Dapše, Edgars Lieķis, Eduards Jonaitis)

U-13 meitenes

1.vieta ”Paprikas lēdijas” (Helēna Paula Arāja, Elza Šķila, Melānija Pāne, Līva Kairo)
2.vieta ”Makvīni” (Poļina Ponomarjova, Marija Veršele, Marta Strautiņa)
3.vieta ”Krutās pandas” (Gabriela Timbare, Hanna Solovjova, Alise Elizabete Jankovska, Ilze Zuļģe)

U-18 jaunieši

1.vieta ”Pipari” (Gustavs Arājs, Gustavs Riekstiņš, Kristaps Ramons, Markuss Kulinskis)
2.vieta ”Tie paši čaļi” (Viesturs Birsāns, Alekss Jurevičus, Eduards Straume, Marguss Petkus)
3.vieta ”Ēriks” (Emīls Vizulis, Maksims Rodins, Rihards Dzērve, Ģirts Fromanis)

U-99 vīrieši

1.vieta ”Normāli čaļi” (Viesturs Birsāns, Dainis Ābele, Alekss Jurevičus)
2.vieta ”G-Town” (Miks Mizēns, Ralfs Rāts, Artis Krūmiņš, Dāvis Āboliņš)
3.vieta ”Kauguri” (Toms Dzērvēns, Klāvs Dzērvēns, Kārlis Rusmanis Artis Lazdenieks)

U-99 dāmas

1.vieta ”Riktīgi rauj” (Laura Šīmane, Līna Loceniece, Sanija Brikmane)
2.vieta ”Nākamreiz” (Paula Pūpe, Madara Treimane, Megija Šaķe, Maija Aploka)
3.vieta ”Skadidas” (Annika Bolšteina, Ance Kočetkova, Kristīne Dreimane, Alise Virga)

MIX grupa

1.vieta ”Nīca/BLi” (Andžs Korps, , Kristīna Petermane, Arnis Ate)
2.vieta ”G-Town (Miks Mizēns, Ralfs Rāts, Artis Krūmiņš, Elīna Zvaigzne)
3.vieta ”Joka pēc” (Helēna Paula Arāja, Gints Ločmelis, Dāvis Plūme)

Uzvarētājs lielajā finālā: Eduards Straume

”Bruģa bumbas” čempionātu organizē Liepājas Amatieru sporta spēļu aģentūra ar Liepājas pilsētas atbalstu. Kopumā vērtīgas balvas visiem laureātiem būs sarūpējuši ”Porzingis Family Foundation”, SIA ”Sporta Bode”, ”Street Burgers”, Sportland, tirdzniecības centrs ”Kurzeme”, Liepājas Olimpiskais centrs un ADS Baltics.