Svētdiena, 5. maijs Ģederts, Ģirts

Čempioni atspēlējās no 0:3

02.12.2013 11:58

Aizvadītajā nedēļas nogalē Liepājas telpu futbola čempionātā aizvadītas tika aizvadītas četras spēles.

“TKLS” – “Kompānija A.B.A.” 5:0. Uzvarētāji pirmajā puslaikā guva trīs vārtus, vēl divus pievienoja otrajā puslaikā un izcīnīja likumsakarīgu panākumu. Mača labākais spēlētājs – Vjačeslavs Jarošenko (TKLS).

“Lattelecom” – “Priekule” 5:6. Spēles ievads īsti neliecināja par to, ka priekulnieki varētu uzvarēt, jo sākumā viņiem spēle nevedās, arī sitienu pa sāncenšu vārtiem bija maz. Tiesa, rezultāts attīstījās līdzvērtīgi, bet puslaika pēdējā sekundē “Priekule” izvirzījās vadībā ar 3:2. Atkal jau “Lattelecom” nebija mierā ar to, ka pēdējās sekundes vārti tika ieskaitīti, bet atkal jau viņu iebildumus atzina par nepamatotiem. Otrajā puslaikā “Priekule” attīstīja savu pārsvaru līdz 6:4, bet telekomieši mača izskaņā samazināja rezultāta starpību līdz minimumam. Mača un B divīzijas dienas labākais spēlētājs – Kristaps Juškēvičs, kurš “Priekules” labā guva trīs vārtus.

“Liepājas papīrs” – “UPTK” 3:3. Poligrāfisti bija savākuši labu sastāvu, taču vārtus sāka gūt tikai brīdī, kad ūdens sāka smelties mutē, proti esot iedzinējos ar 0:3. Vismaz neizšķirtu pagājušās sezonas čempioni 39. minūtē izrāva. Mača un A divīzijas dienas labākais – divu vārtu guvējs Deniss Kazaks (“UPTK”).

“Varavīksne” – “Grobiņa” 5:1. A divīzijas divu favorītu duelī “Varavīksnes” uzvara padevās pārliecinoša, bet grobiņnieki vienīgos vārtus guva mača galotnē. Spēles labākais futbolists – Edgars Potapenko (“Varavīksne”).