Centrālajā spēlē pārliecinoša uzvara

25.01.2014 19:59

Liepājas telpu futbola čempionāta sestdienas centrālajā spēlē “Classic” ar 7:3 sakāva “Tosmares kuģu būvētavu”.

“Depo 14” – “TKLS” 4:2. Lai arī ventspilnieki uzvarēja tikai ar divu vārtu pārsvaru, viņu pārsvars cīņā bija visai pārliecinošs. Mača labākais spēlētājs – Artūrs Moross (“Depo 14”).

“SLV Pluss” – “Priekule” 2:3.
Interesantajā spēlē abas komandas kopā nopelnīja četras dzeltenās un vienu sarkano kartiņu, kuru par pēdējās cerības sodu saņēma plusu vārtsargs. Kamēr “SLV Pluss” bija mazākumā, tikmēr priekulnieki guva spēles izšķirošos vārtus. Plusiem gan bija vismaz divas teicamas iespējas panākt neizšķirtu, taču komandu pievīla momentu realizācija. Mača labākais spēlētājs – Ģirts Jansons (“Priekule”).

“Vega 1” – “Compaq Peat” 5:5.
Spēles rezultātu atklāja “Compaq Peat”, taču “Vega 1” drīz vien panāca neizšķirtu, bet cīņas turpinājumā izvirzījās šķietami pārliecinošā vadībā ar 5:2. Tiesa, komandai bija tikai viens rezervists, un, iespējams, ka tieši šis faktors ļāva “Compaq Peat” galotnē izraut neizšķirtu. Mača un B divīzijas dienas labākais spēlētājs – Aleksandrs Stepanovs (“Vega 1”), kurš guva trīs vārtus.

“Classic” – “Tosmares kuģu būvētava” 7:3. Diezgan piesardzīgajam spēles sākumam sekoja klasiķu rezultativitātes uzplaiksnījums pirmā puslaika otrajā pusē, kurā pamanāmākais spēlētājs bija klasiķis Jevgēņijs Golovins. Otrajā puslaikā “Classic” pārsvars kļuva vēl lielāks, tosmarieši ķērās pie pēdējā salmiņa, proti, nomainīja vārtsargu pret laukuma spēlētāju, taču šis kuģu būvētāju solis klasiķiem ļāva gūt vēl divus vārtus. Beigu rezultāts kļuva tosmariešiem nedaudz pieklājīgāks pēc diviem viņu goliem spēles pēdējā minūtē. Mača un A divīzijas dienas labākais spēlētājs ir četru vārtu guvējs Jevgēņijs Golovins (“Classic”).