Pirmdiena, 29. aprīlis Raimonds, Laine, Vilnis

Četras godalgas jauniešu čempionātā badmintonā

Siguldas Sporta centrā norisinājās “FZ Forza Latvijas čempionāts” badmintonā jauniešiem U13, U17 un U21 vecuma grupās. Liepājas badmintonisti izcīnīja četras godalgas, no kurām trīs tika nopelnītas dubultspēlēs.

14.04.2023 06:02

Par čempiona tituliem savās vecuma grupās raketes krustoja Latvijas 111 spēcīgākie jaunieši, tostarp arī astoņi liepājnieki.

Sportisti sadalīja medaļas trīs vecuma grupās un katrā no tām piecās kategorijās – zēnu un meiteņu vienspēles, zēnu un meiteņu dubultspēles, kā arī jauktās dubultspēles.

Siguldā ieradās spēlētāji no Valkas, Valmieras, Cēsīm, Rīgas, Baložiem, Jelgavas, Talsiem, Liepājas.

Labākos sasniegumus izdevās izcīnīt RSP/RBS spēlētājiem, no kuriem trīs dalībnieki kļuva par absolūtiem 2023. gada čempioniem, uzvarot visās trijās kategorijās.

U17 vecuma grupā visās kategorijās uzvarēja Elza Zitāne un Toms Sala, savukārt U21 vecuma grupā visas zelta medaļas ieguva Anželika Nadtoči.

U17 puišu dubultspēlēs liepājnieks Leonardo Golovčenko pārī ar Prohoru Dobrovalski (Valka) mačā par 1. vietu ar 0:2 (11-21, 17-21) atzina Regnara Bajāra un Toma Salas (abi RSP/RBS) pārākumu.

Bronzu U21 puišu dubultspēlēs īstā trīs setu trillerī ar diviem pagarinājumiem (16-21, 22-20, 22-20) izrāva Gustavs Dāvids Brečs pārī ar Paulu Eliasu Rozenvaldu (Jelgava), 4. vietā atstājot valmieriešus Rolandu Bračikovu un Rihardu Zugu.

U21 meiteņu dubultspēlēs 3. vietu izcīnīja arī Marta Heize un Evelīna Smirnova, kas mazajā finālā pārliecinoši ar 2-0 (21-9, 21-4) pārspēja Altu Elizabeti Kraukli un Sofiju Puķīti no Valmieras.

Savukārt U17 vienspēlēs Leonardo Golovčenko cīņā par goda pjedestāla trešo pakāpienu ar 2-0 (22-20, 21-10) pieveica Rūdolfu Andersonu no Valmieras.