Pirmdiena, 29. aprīlis Raimonds, Laine, Vilnis

Dundagā aizvadītas sacensības spēka divcīņā, kurās startēja arī četri Liepājas atlēti

Dundagā aizvadītas sacensības spēka divcīņā: spiešana guļus un vilkme. Vietējā sporta kluba “Dandijs” kauss pulcēja 50 sportistu no teju 10 sporta klubiem, informē Liepājas spēka sporta komandas un biedrības ”Libava Powerlifting” pārstāve Karina Grigorjeva.

20.06.2023 19:56

No Liepājas komandas ”Libava Powerlifting” startēja četri atlēti, divi no viņiem ”Liepājas senioru sporta kluba” (LSSK) biedri.

Dalībnieku rezultāti:

Guna Matule sieviešu konkurencē kategorijā 69+kg. izcīnīja 2. vietu un 3. vietu absolūtajā vērtējumā ar rezultātiem: spiešana guļus 75kg., vilkme 160kg., kopsumma 235kg.

Santa Mickus sieviešu konkurencē kategorijā līdz 69kg. izcīnīja 2. vietu ar rezultātiem: spiešana guļus 62,5kg., vilkme 100kg., kopsumma 162,5kg.

Lāsma Gūtmane sieviešu konkurencē kategorijā 69+kg. izcīnīja 4. vietu ar rezultātiem: spiešana guļus 65kg., vilkme 115kg., kopsumma 180kg.

Jurģis Mickus vīru konkurencē kategorijā 74kg. izcīnīja 4. vietu ar rezultatiem: spiešana gulus 90kg., vilkme 140kg., kopsumma 230kg.