Dramatiska cīņa ar laimīgām beigām

02.12.2007 18:16

0

Latvijas florbola virslīgā uzvaru izcīnījuši FK “Kurši”, kas savā laukumā dramatiskā mačā pagarinājumā ar 8:7 (2:1, 3:4, 2:2, 1:0) pārspēja “Ķekavas” florbolistus. Mūsu florbolistiem šī bija viena no kārtējām cīņām, kurā pretī stājās spēkos līdzvērtīga komanda. Iepriekš liepājnieku sniegums ar šādiem pretiniekiem bija visai mainīgs – skaistas, svarīgas uzvaras mijās ar zaudējumiem.

Arī šis mačs nebija izņēmums – pirmā perioda beigās pēc Arņa Lasmaņa precīzā metiena vadībā izvirzījās “Kurši”, tomēr turpinājumā lielāko spēles laiku mūsējie atradās iedzinēju lomā, tiesa, viesu pārsvars bija visai slidens.

Vairākkārt cīņas gaitā liepājnieki bija ļoti tuvu, lai lauztu mača gaitu, taču atgūt vadību neļāva pašu kļūdas un viesu aizsardzības mūris. Vēl nepilnas desmit sekundes pirms pamatlaika beigām rezultāts uz tablo bija laukuma saimniekiem nelabvēlīgs – 6:7, tomēr šoreiz mūsu florbolisti prata izmantot vairākumu, un izlīdzinājumu panāca Gints Siliņš, kurš, starp citu, pirms tam nespēja realizēt tā saucamo bulīti. Pēc emocionālās pacilātības papildlaikā liepājniekiem vēl joprojām bija skaitliskais pārsvars, un jau pēc nedaudz vairāk nekā minūtes viens no mūsu komandas uzbrukuma līderiem Raitis Bušs izrāva mājiniekiem uzvaru, kas pēc pirmā riņķa regulārā čempionātā ļāva saglabāt vietu astotniekā.

Nākamo maču FK “Kurši” aizvadīs sestdien pulksten 17, kad Liepājas 15.vidusskolas sporta zālē sacentīsies ar pašreizējiem turnīra līderiem – komandas “CelTik/Lekrings” florbolistiem.