Florbola komandām mainīgas sekmes

Kārtējās cīņas Latvijas florbola 1. līgā aizvadīja mūspuses vienības, un abas savus mačus izspēlēja ar mainīgām sekmēm. Grobiņnieki savā laukumā pieveica Talsu florbolistus, bet ”Kurši” izbraukumā piekāpās Ogres un Lielvārdes apvienotajai komandai.

12.10.2022 06:00

Leģions/Grobiņas SC”-”Talsu NSS/Zerorisk” 8:3 (3:1, 1:0, 4:2).

Grobiņnieki jau 11. minūtē bija ieguvuši trīs vārtu pārsvaru, kad ar precīziem metieniem iepriecināja Madars Plepis, Ingars Jansons un Aivars Dēvics.

Talsenieki, izturējuši mazākumu, vienus vārtus atguva, bet otrās trešdaļas vidū Plepis atjaunoja trīs vārtu pārsvaru. Noslēdzošais periods bija vārtu guvumiem bagāts, bet mājinieku vadība netika apdraudēta.

Stārķu rindās pretinieku vārtsargu sarūgtināja Rendijs Pūce, Edgars Freimanis, Valters Freijs un Renalts Freimanis, kurš kļuva par laukuma saimnieku rezultatīvāko spēlētāju (1+2).

Savukārt labākā florbolista titulu saņēma Plepis, bet Mārtiņš Saulītis vārtos neitralizēja 19 no 22 pretinieku metieniem.

15. oktobrī ”Leģions/Grobiņas SC” savā laukumā pašmāju derbijā spēkosies ar FK ”Kurši FSS”.

Ogres Vilki/Lielvārde”-”Kurši FSS” 1:2 (0:1, 2:0, 0:0)

Pirmajā periodā abas komandas pa reizei uzspēlēja skaitliskajā vairākumā, bet vienīgais rezultatīvais raidījums padevās liepājniekiem. 16. minūtē Kriša Ādolfa Antāna piespēli vārtu guvumā pārvērta Krists Ķemeris.

Šis gan bija vienīgais mūsējo gols šajā cīņā, un metieniem paskopā cīņā (18:16) pie diviem precīziem metieniem izcēlās vēl tikai mājinieki.

Abi vārti Lielvārdē no laukuma saimnieku puses tika gūti otrās trešdaļas vidū, pusminūtes laikā. Komandas galvenais treneris Mārtiņš Krūms galotnē pieprasīja 30 sekunžu pārtraukumu, tomēr vismaz līdz punktam aizsniegties neizdevās.

Liepājnieku vārtus šajā mačā sargāja Kristaps Eišmonts, kurš tika atzīts par komandas vērtīgāko spēlētāju. Arī mājinieku rindās labākā spēlētāja balva tika vārtsargam Raivim Masiulim.