Otrdiena, 30. aprīlis Liāna, Lilija, Alta

Florbolistiem 1. līgā mainīgas sekmes

Latvijas florbola 1. līgā otrās kārtas spēles aizvadīja abas mūspuses vienības. ”Kurši FSS” nopelnīja otro zaudējumu, bet ”Leģions/Grobiņas SC” rezultatīvā cīņā izcīnīja otro uzvaru.

05.10.2023 06:16

“Kurši FSS”–”LU/FS Masters” 3:4 (1:1, 2:1, 0:2).

Sezonas otro spēli ”Kurši FSS” aizvadīja savā laukumā ar ”LU/FS Masters”, kuri turnīru iesāka ar divām pārliecinošām uzvarām. Arī trešajā mačā studenti guva panākumu, tomēr šoreiz tas nāca grūtā cīņā.

Pirmie vadībā izvirzījās viesi, bet trešdaļas izskaņā mūsējie ieguva tiesības spēlēt skaitliskajā vairākumā, un Ralfs Redjko šo iespēju izmantoja.

Mača otrā perioda ievadā komandas pusminūtes laikā apmainījās ar vārtu guvumiem, savukārt 38. minūtē Endijs Ezeriņš panāca 3:2 par labu laukuma saimniekiem.

Cīņas noslēdzošajā posmā pretinieki biežāk apdraudēja liepājnieku cietoksni (12:5), un šāda mērķtiecība deva augļus.

Rīdziniekiem talkā nāca arī mājinieku biežie noraidījumi, un 47. minūtē viesi realizēja lielo skaitlisko vairākumu, bet 57. minūtē Renārs Liepiņš otro un pēdējo reizi izvirzīja studentus vadībā.

Galotnē mūsējos iegāza vēl viens noraidījums, un arī vārtsarga nomaiņa pret piekto laukuma spēlētāju nelīdzēja, un liepājnieki jauno sezonu sāka ar diviem zaudējumiem.

Par labāko spēlētāju mājinieku rindās atzina pirmo vārtu autoru Ralfu Redjko.

Pie pirmās uzvaras ”Kurši FSS” centīsies tikt 6. oktobrī, kad viesos sacentīsies ar ”Ozolnieku/JN”.

“RTU/Rockets-1”–”Leģions/Grobiņas SC” 7:10 (2:3, 2:4, 3:3).

Grobiņnieki pēc uzvaras atklāšanas mačā devās izbraukumā uz Rīgu, kur ”Rimi” Olimpiskajā centrā dzērves cīnījās ar ”RTU/Rockets-1”.

Mačs izvērtās metieniem un goliem bagāts – abas vienības izpildīja 57 raidījumus un iemeta 17 vārtus.

Mājinieku rindās ar četriem precīziem raidījumiem atzīmējās Rūdolfs Dilbergs, bet mūsējo sastāvā pretinieku četrreiz pārspēja Edgars Freimanis.

Līdz 14. minūtei grobiņnieki panāca divu vārtu pārsvaru, bet laukuma saimniekiem vajadzēja tikai 90 sekundes, lai panāktu līdzsvaru. Spēlētāji priecēja ar rezultativitāti un līdzvērtīgu cīņu, bet otrās trešdaļas vidū tablo vēstīja 4:3 par labu rīdziniekiem.

Šajā brīdī norisinājās galvenie notikumi un notika lūzums mačā. Grobiņnieki nepilnu sešu minūšu laikā sabēra četras bumbiņas mājinieku vārtos un pirms noslēdzošās trešdaļas iekrāja drošāku pārsvaru.

Pēdējā perioda pirmajā pusē mūsējie uz brīdi ieguva arī piecu vārtu pārsvaru, bet līdz cīņas izskaņai laukuma saimnieki divus golus tomēr atguva.

Rietumu zonas turnīrā bez zaudējumiem sezonu uzsākuši grobiņnieki, kuldīdznieki un ”Latvijas Universitāte/FS Masters”.

7. oktobrī ”Leģions/Grobiņas SC” savā laukumā uzņems ”Ķekavas Bulldogs”.