Otrdiena, 30. aprīlis Liāna, Lilija, Alta

Florbolistiem divas rezultatīvas spēles

Divas rezultatīvas un veiksmīgas spēles Latvijas florbola 1. līgā aizvadīja abi mūspuses klubi. “Leģions/Grobiņas SC” viesos pārspēja “RTU/Rockets-1”, bet FK “Kurši FSS” Liepājas Olimpiskā centra manēžā uzvarēja “Kuldīgas NSS/Linde Grupa”.

Līdz spēles vidum cīņa ritēja līdzīgi, un tikai mača otrajā pusē grobiņnieki nosvēra svaru kausus sev par labu. (Foto: Publicitātes)
25.10.2023 06:01

“Leģions/Grobiņas SC”–”RTU/Rockets-1” 10:7 (3:2, 4:2, 3:3)

Pēc veselības likstu dēļ izlaistas spēles laukumā atgriezās Edgars Freimanis un kļuva par vienu no galvenajiem panākuma kaldinātājiem “Rimi” Olimpiskajā centrā. Edgars pretinieku cietoksnī iemeta četras bumbiņas un pelnīti tika nosaukts par vienības vērtīgāko spēlētāju.

Trīs rezultativitātes punktus nopelnīja iepriekšējās cīņas labākais florbolists un uzvaras vārtu autors Ingars Jansons (2+1), kā arī Aivars Dēvics (0+3).

Līdz spēles vidum cīņa ritēja līdzīgi, un tikai mača otrajā pusē mūsējie nosvēra svaru kausus sev par labu. Spēli labāk iesāka viesi, panākot 2:0, bet tad mājinieki sasparojās un 30. minūtē Rūdolfs Dilbergs, gūstot divus golus pēc kārtas, izvirzīja rīdziniekus vadībā.

Sekoja grobiņnieku sekmīgākais cīņas nogrieznis, kad nepilnu sešu minūšu laikā izdevās četras reizes iemest bumbiņu oponentu vārtos, un pirms izšķirošās trešdaļas viesi jau bija vadībā ar 7:4.

Noslēdzošajā cīņās posmā komandas regulāri apmainījās ar vārtu guvumiem, tomēr mūsējie noturēja vadības grožus savās rokās un izcīnīja piekto uzvaru turnīrā.

Dzērvēm piecās cīņās iekrāti 14 punkti, un Rietumu zonas turnīra tabulā komanda atrodas 2. vietā.

Nākamās divas spēles “Leģions/Grobiņas SC” aizvadīs savā laukumā, vispirms 28. oktobrī tiekoties ar SK “Slampe/Zevid”, pēc tam 4. novembrī ar “Ogres Vilkiem”.

FK “Kurši FSS”–”Kuldīgas NSS/Linde Grupa” 9:5 (1:2, 2:2, 6:1)

Pēc neveiksmīgā sezonas sākuma “Kurši” izcīnīja otro uzvaru pēc kārtas, turklāt šoreiz tika pieveikta viena no līdervienībām – “Kuldīgas NSS/Linde Grupa”.

Skatītāju piepildītajā Liepājas Olimpiskā centra manēžā vienības sākotnēji nepriecēja ar augstu rezultativitāti un vārtu birumu.

Astotajā minūtē Artūrs Lūsēns, realizējot soda metienu, izvirzīja laukuma saimniekus vadībā, bet līdz otrās trešdaļas ievadam kuldīdznieki panāca 3:1 savā labā.

Noslēdzošo periodu mūsējie uzsāka ar vienu vārtu deficītu, bet tad uz skatuves ar savu soloprogrammu uznāca Patriks Bliska.

Laukuma saimnieki šajā spēles posmā iemeta sešus golus, no kuriem četri bija Patrika rēķinā. Bliska pievienoja arī vienu rezultatīvu piespēli un ar pieciem rezultativitātes punktiem kļuva par komandas rezultatīvāko florbolistu un cīņas vērtīgāko spēlētāju.

Uzvara liepājniekiem ļāva turnīra tabulā pakāpties uz 4. vietu. 29. oktobrī FK “Kurši FSS” izbraukumā sacentīsies ar “Talsu NSS/TX koks”.