Florbolistiem izbraukumā klājās smagāk, nekā paredzēts

24.09.2019 07:02

“Kurši/Ekovalis” Latvijas florbola virslīgas izbraukuma spēlē pret “Ogres vilkiem” tikai trešajā periodā salauza sāncenšu pretestību un šajā mačā triumfēja ar rezultātu 8:4 (2:0, 2:4, 4: 0). Ar 4 rezultatīvām piespēlēm šo uzvaru sekmēja Toms Akmeņlauks.

Kuršu galvenais treneris Mārtiņš Krūms pirms spēles norādīja uz divām grūtībām, kas mūsējos varētu sagaidīt Ogrē – neparocīgais koka segums un vilku agresīvā spēles maniere. Abas šīs prognozes piepildījās, un liepājnieki savu pārākumu apliecināja ļoti sarežģītā spēlē, kurā mūsējie izšķirošos vārtus guva cīņas noslēguma fāzē.

Kurši pirmajā periodā guva divus vārtus skaitliskajā vairākumā, kas sezonas pirmajā mačā nebija tik efektīvs, kā liepājniekiem gribējās. Ogrē ar goliem atzīmējās Ralfs Polis un Mihails Kostusevs. Taču ar divu vārtu pārsvaru viesiem nepietika, lai jau laikus sajustos droši par panākumu.

Ogres vilki ar agresīvu spēli lauza cīņas gaitu un 33. minūtē pārņēma vadību. Tajā mājinieki ilgi gan nenoturējās – vārtus guva Sandis Lēvalds un vēlreiz Mihails Kostusevs, kurš otrā perioda izskaņā atjaunoja liepājniekiem minimālu pārsvaru.

Mājinieki perioda pēdējā minūtē vēlreiz atjaunoja neizšķirtu un intrigu spēlē.

Pārtraukumā liepājnieku ģērbtuvē sarunas esot noritējušas skaļos toņos, turklāt komandas kapteinis Mihails Kostusevs esot galveno treneri Mārtiņu Krūmu palūdzis ģērbtuvē ienākt pēc tam, kad spēlētāji būs izrunājušies savā starpā.

Sarunas acīmredzot palīdzēja, ja reiz kurši pēdējā periodā sabēra pretinieku vārtos četrus golus – precīzi bija Kaspars Klamers, Ričards Dēvits, Gints Siliņš un Edgars Freimanis.

Tiesa, labas iespējas gūt vārtus bija arī mājiniekiem, un sava komanda bija jāglābj arī Edgaram Rimarenko, kuru atzina par labāko spēlētāju Liepājas komandas rindās.

Pirms šī mača kļuva zināms, ka Edgaram kuršos ir parādījies ļoti spēcīgs konkurents – 26 gadus vecais un 190 centimetrus raženais vārtsargs Normunds Krūmiņš, kurš liepājniekiem ir pievienojies no Cēsu “Lekringa”.

Sestdien, 28.septembrī, kurši viesos tiksies ar “Pārgauju”, kas sezonu ir sākusi ar divām uzvarām un kopvērtējumā atrodas 1. vietā.