Otrdiena, 30. aprīlis Liāna, Lilija, Alta

Florbolistiem mēnesis bez zaudējumiem

Latvijas florbola 1. līgā oktobri ar uzvaru noslēdza abi mūspuses florbola klubi. “Leģions/Grobiņas SC” pēc panākuma nostabilizējās tabulas galvgalī, bet FK “Kurši FSS” pietuvojās līderu trijniekam.

Leģions/Grobiņas SC (Foto: no "Leģions/Grobiņas SC" Facebook konta)
06.11.2023 05:30

“Leģions/Grobiņas SC”SK “Slampe/Zevid” 8:4 (1:0, 4:3, 3:1).

Šosezon grobiņnieki izcīnīja sesto uzvaru pēc kārtas un Rietumu zonā kā vienīgā komanda var palepoties ar šādu statistiku.

“Latvijas Universitātei/FS Masters” ir par vienu punktu vairāk, bet studenti aizvadījuši arī par spēli vairāk.

Mūsējo pēdējais pretinieks “Slampe/Zevid” ar vienu uzvaru atrodas vien 8. vietā, bet uzvara sākotnēji tik viegli nenāca.

32. minūtē laukuma saimnieki izvirzījās vadībā ar 2:0, bet tad viesi nepilnu triju minūšu laikā sabēra trīs bumbiņas Mika Urstiņa sargātajos vārtos.

Otrā perioda beigās mājiniekiem talkā nāca pretinieku nedisciplinētība, kas vienā epizodē pamanījās nopelnīt 28 soda minūtes.

Grobiņnieki šādu oponentu dāvanu izmantoja ražīgi un vēja ātrumā. Mūsējiem bija nepieciešamas vien 27 sekundes, lai gūtu trīs golus, un pirms noslēdzošā perioda grobiņnieki ieguva divu vārtu pārsvaru.

Pēc pārtraukuma Ingars Jansons un Aivars Dēvics iestādīja vēl divas ziedlapiņas pretinieku dārziņā. Viesu pretestība tika salauzta, un laukuma saimnieki aizvadīja cīņu līdz drošai uzvarai.

Grobiņnieku rindās trīs rezultativitātes punktus nopelnīja Lauris Zaicevs (1+2), bet par vērtīgāko spēlētāju dzērvju rindās atzina Miku Urstiņu.

Novembrī “Leģionam/Grobiņas SC” paredzētas četras spēles, no kurām trīs būs izbraukumā. 4. novembrī grobiņnieki savā laukumā uzņems “Ogres vilkus”, bet tad sekos viesošanās Kuldīgā, Talsos un Ogrē.

“Talsu NSS/TX koks”FK “Kurši FSS” 4:6 (0:2, 2:2, 2:2).

Pēc diviem zaudējumiem sezonas ievadā “Kurši FSS” sekmīgi aizvadīja oktobri un izcīnīja trīs uzvaras trijos mačos. Pēdējā spēlē liepājnieki viesojās Talsos un līdz cīņas vidum iekrāja četru vārtu pārsvaru.

Pirmajā trešdaļā divreiz pretiniekus pārspēja Ralfs Redjko, bet otrajā periodā rezultātu nostiprināja Toms Jānis Dzērve un Patriks Bliska.

Iekrātais handikaps iemidzināja mūsējos, un mājinieki līdz 43. minūtei samazināja deficītu līdz minimumam.

Svarīgā brīdī intrigas aizmetņus izravēja Dainis Mašņikovs un Toms Peniķis, atjaunojot viesiem drošu vadību. Galotnē talsenieki vairākumā vēl vienu golu atspēlēja, bet šajā duelī tas bija arī viss.

Par labāko spēlētāju viesu rindās atzina pirmo divu vārtu autoru Ralfu Redjko.

Piecās spēlēs liepājnieki nopelnījuši deviņus punktus un Rietumu zonas turnīra tabulā atrodas 4. vietā. FK “Kurši FSS” nākamo spēli aizvadīs 5. novembrī, kad savā laukumā uzņems “Ogres vilkus”.