Latvijas florbola 1. līgā noslēgusies izslēgšanas spēļu ceturtdaļfināla sērija. To sekmīgi pārvarēja abas mūspuses vienības FK “Kurši FSS” un SK “Leģions/Grobiņas SC”, iekļūstot pusfinālā.

06.03.2024 06:30

Abi klubi pirmās divas uzvaras izcīnīja savā laukumā, bet sēriju ar panākumu noslēdza izbraukumā, tādējādi aizvadot minimāli nepieciešamo spēļu skaitu.

“Kurši FSS” trešajā mačā ar 6:5 (1:4, 1:0, 4:1) uzvarēja FK “Ogre/VT Timber”, sēriju nokārtojot ar 3:0.

Cīņas pirmais periods vēl neliecināja, ka liepājniekiem pietiks ar trim mačiem, jo mūsējie nonāca iedzinējos ar trīs vārtu starpību.

Viesi pakāpeniski dzēsa šo deficītu, bet uzvaras vārtus 55. minūtē mazākumā iemeta Endijs Ezeriņš.

Mārtiņa Krūma trenētās komandas labā divus golus iemeta Raitis Bušs, savukārt labākā spēlētāja balvu nopelnīja vārtsargs Klaids Maļcevs, kurš atvairīja 35 sāncenšu raidījumus.

Pusfinālā liepājnieki sacentīsies ar FK “Valka/Iglu”, kas ceturtdaļfināla sērijā ar 3:0 uzvarēja FK “Madona”.

“Leģions/Grobiņas SC” sērijas trešo cīņu aizvadīja Salaspilī, kur spēkojās ar FK “Saulkalne”. Pēc divām uzvarām savā laukumā arī šoreiz dzērves bija pārākas ar 10:6 (2:1, 2:3, 2:6).

Līdzīgi kā liepājnieki, arī grobiņnieki izšķirošo pārsvaru nokārtoja pēdējā trešdaļā, kad nepilnu četru minūšu laikā mājinieku vārtos sabēra četras bumbiņas.

Pa četriem rezultativitātes punktiem viesiem sakrāja Madars Plepis (2+2) un Rūdolfs Valdmanis (1+3), bet vērtīgākā florbolista tituls nonāca vārtsarga Oskara Apškalna rokās.

Pusfinālā grobiņniekiem nāksies sacensties ar “Kuldīgas NSS/Linde grupu”, kas ceturtdaļfināla sērijā ar 3:0 pieveica SK “Slampe/Zevid”. Pusfināla pirmās cīņas paredzētas 16. martā.