Grobiņai graujoša uzvara pār “Ķekavas Bulldogs”

Latvijas florbola 1. līgā ”Leģions/Grobiņas SC” aizvadītajā kārtā nepažēloja savus pretiniekus un izcīnīja pārliecinošu uzvaru. Pēc šī panākuma mūspuses vienība Rietumu divīzijā iekārtojusies vadošajā trijniekā.

03.11.2022 06:00

Leģions/Grobiņas SC” – ”Ķekavas Bulldogs” 10:3 (3:2, 2:1, 5:0).

Mājinieki krietni vairāk meta pa vārtiem (42:27), tomēr izšķirošo pārsvaru ieguva vien trešajā trešdaļā.

Grobiņnieki pirmajā periodā divreiz izvirzījās vadībā ar divu vārtu pārsvaru, bet ikreiz ķekavnieki atrada resursus, lai samazinātu rezultāta starpību līdz minimumam.

Uldis Petrovics un Ingars Jansons spēles viducī īsā laika sprīdī panāca 5:2, savukārt ķekavnieku gols vairākumā nelielu intrigas devu vēl atstāja.

Domas par intrigu laukuma saimniekiem gan nebija ne prātā, un pēdējās divdesmit minūtes aizritēja pēc grobiņnieku sastādīta scenārija.

Toms Ēvalds uzvarā guva 4 (1+3) punktus, bet par labāko spēlētāju mūsējo rindās atzina Ričardu Griezīti. 19. novembrī ”Leģions/Grobiņas SC” izbraukumā sacentīsies ar ”Kuldīga/KNSS”.