Piektdiena, 3. maijs Uvis, Gints

Grobiņas florbolisti uzvaru izrāva pagarinājumā

Latvijas florbola 1. līgā SK “Leģions/Grobiņas SC” pēc negaidītā zaudējuma savā laukumā pret “RTU/Rockets 1” devās izbraukumā, kur sacentās ar “Ķekavas Bulldogs”.

Leģions/Grobiņas SC (Foto: no "Leģions/Grobiņas SC" Facebook konta)
19.12.2023 06:50

Mūsējie trīs reizes cīņas gaitā panāca trīs vārtu pārsvaru, tomēr iegūto handikapu nenosargāja un uzvarēja papildlaikā ar 7:6 (4:1, 1:4, 1:1, 1:0).

Sezonas pirmajā savstarpējā spēlē, kas norisinājās oktobra sākumā, abas vienības arī šķīra tikai vieni vārti un tad ar 6:5 pārāki bija grobiņnieki.

Aizvadītā mača pirmajā trešdaļā dzērves panāca 4:1, bet otrā perioda 22. minūtē viesi izvirzījās vadībā ar 5:2.

Galotnē gan kurzemniekiem nācās izglābties, jo ķekavnieki ne tikai dzēsa deficītu, bet trešā perioda sākumā ieguva vienu vārtu pārsvaru.

Spēles izskaņā cerības uz uzvaru atjaunoja Oskars Bergmanis, kurš sarežģītā situācijā panāca neizšķirtu. Tobrīd uz noraidīto soliņa par nepareizu grūšanu atradās Kārlis Pupils, bet mūsējie mazākumā iemeta sesto bumbiņu mājinieku vārtos.

Rezultatīvākais grobiņnieku rindās ar 3 (2+1) punktiem bija Rūdolfs Valdmains. Savukārt uzvaras vārtus papildlaika trešajā minūtē iemeta Ričards Griezītis, kurš tika atzīts par vienības vērtīgāko spēlētāju. Viesu vārtos Miks Urstiņš neitralizēja pretinieka 28 no 34 metieniem.

Rietumu zonas turnīra tabulā mūsējie ar 13 spēlēs iekrātiem 28 punktiem atrodas 2. vietā.

Šogad kurzemniekiem šī bija pēdējā cīņa, bet janvārī dzērvēm paredzēti četri mači. Pēc nelielas pauzes SK “Leģions/Grobiņas SC” laukumā atgriezīsies 6. janvārī ar spēli savu skatītāju priekšā pret FK “Ozolnieki/JN”, kuri šosezon izcīnījuši vien divus punktus.

Pirmā apļa spēlē Ozolniekos ar 12:10 pārāki bija mūsējie.