Sestdiena, 4. maijs Viola, Vizbulīte, Vijolīte

Izbraukumā dosies optimālajā sastāvā

26.10.2018 07:02

Šīs nedēļas nogalē pēc izlašu pārtraukuma atsāksies Latvijas florbola virslīga. “Kurši/Ekovalis” divu dienu izbraukumā sestdien viesosies Ķekavā, bet svētdien tiksies ar “Ogres vilkiem”.

Izlašu pauze piesātināta bija liepājnieku uzbrukuma līderim Mihailam Kostusevam, kurš Latvijas izlases sastāvā aizvadīja četras spēles Slovākijā notikušajā Sešu nāciju turnīrā.

Mihails guva 2 (1+1) punktus mačā pret Poliju, ko mūsējie pieveica ar 6:5, bet palika bez rezultativitātes punktiem divās zaudētajās spēlēs – 2:3 pret Norvēģiju un 6:7 pēcspēles metienos pret Slovākiju. Cīņā par 3. vietu turnīrā latvieši atkal spēkojās ar norvēģiem un revanšējās ar rezultātu 6:5. M. Kostusevs bronzas mačā atzīmējās ar vēl vienu precīzu metienu.

Uz Latvijas U19 izlasi šoreiz nedevās kuršu vārtsargs Aksels Imbovics, ar kuru sastāvā šī izlase vasarā uzvarēja turnīrā “Latvian Open”. Latvijas U19 izlases treneru štābā strādājošais komandas “Kurši/Ekovalis” galvenais treneris Mārtiņš Krūms skaidro, ka šajā sasaukumā junioru izlase ir pārbaudījusi vārtsargu nominālajā rangā zemāk esošos spēlētājus, bet Aksels ir viens no četriem vadošajiem šīs pozīcijas florbolistiem, kuri konkurē par divām vietām dalībai pasaules čempionātā.

“Kurši/Ekovalis” izlašu pārtraukumā strādāja pēc ierastā treniņu plāna. Pēc atslēgas kaula lūzuma pamazām treniņu procesā atgriežas Toms Dzērve, bet viņa atgriešanos laukumā kurši nesasteigšot.

“Visi esam veseli, visi esam uz strīpas. Uz Ķekavu un Ogri dodamies pilnā sastāvā ar trim vārtsargiem. Esam gatavi atgriezties ar 6 punktiem,” apņēmīgi saka Mārtiņš Krūms.