Mūspuses florbola komandas zaudē, bet saglabā divvadību

Pēc gadumijas svētku pauzes sacensību ritmā atgriezušās abas mūspuses florbola komandas. 1. līgas Rietumu zonas mačos jauno gadu gan FK ”Kurši FSS”, gan ”Leģions/Grobiņas SC” sāka ar zaudējumiem, tomēr mūsējie saglabāja vadošās pozīcijas turnīra tabulā.

"Leģions/Grobiņas SC" (Foto: no "Leģions/Grobiņas SC" Facebook konta)
11.01.2023 06:00

LU/FS Masters” – ”Kurši FSS” 2:1 (0:1, 0:0, 1:0, 1:0)

Liepājnieki sezonas trīspadsmito cīņu aizvadīja izbraukumā ar vēl vienu Rietumu zonas favorīta komandu ”LU/FS Masters”.

Abas vienības vienojās mazrezultatīvā cīņā, un uzvarētāja noteikšanai bija nepieciešams pagarinājums. Līdz ar to trenera Mārtiņa Krūma vadītā komanda nepalika bešā un no Rīgas atveda vienu izcīnītu punktu.

Vienīgo golu viesi iemeta cīņas piektajā minūtē, kad Toma Peniķa piespēli vārtu guvumā pārvērta Roberts Alonderis.

Nākamreiz Peniķis protokolā atzīmējās trešā perioda vidū, kad par nesportisku uzvedību nopelnīja 2+10 noraidījumu, un laukuma saimnieki 52. minūtē realizēja skaitlisko vairākumu.

Rīdziniekiem neizšķirtu panāca Gvido Miezis.

Pamatlaiks tā arī noslēdzās ar neizšķirtu rezultātu 1:1, bet papildlaikā mājiniekiem uzvaru izrāva Roberts Aunkrogers.

Liepājnieku rindās par vērtīgāko spēlētāju šajā mačā atzina Raiti Bušu, bet Mārcis Zanders viesu vārtos atvairīja 27 no 29 pretinieku metieniem.

21. janvārī FK ”Kurši FSS” LOC manēžā sacentīsies ar ”Leģionu/Grobiņas SC”.

Leģions/Grobiņas SC” – ”RTU/Rockets 1” 4:6 (2:2, 1:2, 1:2)

Pretēji liepājniekiem Grobiņas florbolisti aizvadīja krietni rezultatīvāku cīņu ar citu Rīgas vienību ”RTU/Rockets 1”, tomēr tas mājiniekiem punktu izteiksmē nedeva gandarījumu.

Mājinieku zaudējums vērtējams ar pārsteiguma pieskaņu, jo pretinieki atradās turnīra tabulas pēdējā vietā un līdz šim bija izcīnījuši vien divas uzvaras. Turklāt pirmā apļa mačā dzērves viesos raķetes pieveica ar 10:5.

Mājinieki tikai pirmajā periodā reizi atradās vadībā, kad 14. minūtē Valters Bišofs panāca 1:0. Turpinājumā laukuma saimnieki iekārtojās iedzinēju statusā, bet līdz vismaz izcīnītam punktam mūsējiem aizsniegties neizdevās.

Pēdējo reizi neizšķirts tika fiksēts pirmās trešdaļas izskaņā, kad sekundi pirms pirmā pārtraukuma Jānis Zukulis mazākumā panāca 2:2. Turpinājumā viesi turējās vienu divu vārtu attālumā un noslēgumā tika pie trešās uzvaras šosezon.

Mūsējiem šajā mačā ar rezultatīviem metieniem vēl izcēlās Valters Freijs un Renalts Freimanis. Par vērtīgāko florbolistu laukuma saimnieku rindās atzina Ingaru Jansonu.