Otrdiena, 23. aprīlis Jurģis, Juris, Georgs

“Kurši” atsāk turnīru ar uzvaru pret “Bausku”

Florbola klubs “Kurši” Latvijas virslīgas sezonu pēc piecu mēneša pārtraukuma atsāka nevis ar divām spēlēm izbraukumā, bet ar mājas maču pret “Bausku”. Liepājnieki pilnībā kontrolēja cīņas gaitu un uzvarēja ar rezultātu 5:2 (1:0, 2:2, 2:0).

28.03.2021 20:21

Tā kā abās sākotnēji paredzēto pretinieku komandās “Lekrings” un “Pārgauja” tika konstatēti kovida gadījumi, kuršiem atkrita mazā tūre pa Vidzemi, taču liepājnieki pagājušajā nedēļā vēlējās spēlēt, tādēļ vienojās ar “Bausku” par savstarpējā mača pārcelšanu no sezonas izskaņas.

“Kuršu” spēlējošais galvenais treneris Toms Akmeņlauks ar iespējamām kalendāra izmaiņām rēķinās arī nākotnē un saka, ka viens tālruņa zvans var mainīt nākamo sāncensi, bet vēl viens zvans – spēles norises vietu. Tādēļ treniņos nav vērts gatavoties konkrētam pretiniekam, bet jākoncentrējas uz savu sniegumu.

Atjaunotās sezonas pirmajā spēlē tas liepājniekiem, komandas galvenā trenera vērtējumā, bija vasarīgs, tomēr uz sāncenšu fona arī gana kvalitatīvs.

Pirmā perioda vidū rezultātu atklāja pats T. Akmeņlauks, kurš vārtu priekšā noslēdza teicamu Poļa piespēli.

Ja pirmajās 20 minūtēs “Kurši” izteikti dominēja un nomētāja pretiniekus, ko parādīja metienu attiecība 17-2, tad otrā perioda sākumā baušķenieki īsā laikā pārņēma vadību un bija tuvu tās nostiprināšanai.

Tomēr perioda vidū Mednis panāca 2:2, bet, kad trešdaļa jau tuvojās izskaņai, Lēvalds mājiniekiem atkaroja minimālu pārsvaru.

Noslēdzošajā periodā “Kurši” atkal izteikti dominēja. Ar diviem teicamiem reidiem atzīmējās Ošs-Ervics, otrajā no šīm epizodēm panākot 4:2, bet punktu spēlei ar teicamu tālšāvienu pielika vēl viens pieredzējušais kursis Jansons.

Ja vien kalendārs atkal nemainīsies, tad piektdien, 2. aprīlī, liepājnieki viesosies pie “Ķekavas”, bet 5. aprīlī mūsējos uzņems “Bauska”.

Vārti: 9.16 Akmeņlauks – 1:0, 21.19 Čakāns – 1:1, 23.57 Bodnieks – 1:2, 29.11 Mednis – 2:2, 36.28 Lēvalds – 3:2, 43.43 Ošs-Ervics – 4:2, 49.26 Jansons – 5:2.