“Kurši/Ekovalis” florbolistiem arī viesos ar 60 minūtēm nepietika

17.12.2019 07:01

“Kurši/Ekovalis” izbraukumā otro reizi tikās ar Kocēnu “Rubeni” un otro reizi šajā sezonā abu komandu spēlē uzvarētāju noskaidrošanai nepietika ar pamatlaika 60 minūtēm. Savā laukumā kurši bija pārāki pēcspēles metienos, bet viesos ar 6:5 (1:3, 3:1, 1:1, 1:0) uzvarēja pagarinājumā.

Liepājnieki izbraukumā devās ar paretinātu sastāvu. No ierindas ir izkrituši ne tikai divi spēlētāji, kurus komandā sauc par ģipšainajiem (Puķīte, Polis), bet arī Pupils, Popovs un Krūms. Aptverē bija tikai 13 spēlētāju, tāpēc viesi pirmoreiz sezonā spēlēja ar diviem aizsargu pāriem un trim uzbrucēju trijniekiem.

Liepājnieku galvenais treneris Mārtiņš Krūms atklāj, ka mača plāns bija daudz spēlēt ar bumbu, darboties disciplinēti, jo “Rubene” ir ļoti pārliecinoša vairākumā, kā arī nepieļaut sāncenšu ātros pretuzbrukumus.

Spēles sākums mūsējiem neizdevās. Pirmajās minūtēs kuršiem bija 4–5 neizmantotas vārtu gūšanas iespējas, uz ko “Rubene” atbildēja ar diviem goliem pretuzbrukumā.

Iespējams, liepājniekiem mazliet patraucēja novēlotā ierašanās galamērķī. Lai pilnvērtīgi iesildītos, pietrūcis aptuveni pusstundas. Tomēr vārtus mūsējie zaudēja pēc pašu taktiskām kļūdām, tāpēc ceļa putekļus tajā īsti nevar vainot.

Mājinieku lielākais pārsvars tika fiksēts 24. minūtē, kad viņi panāca 4:1 savā labā, tomēr mūsējie lauza spēles gaitu. To ļāva paveikt pārliecība par saviem spēkiem, pārākums fiziskajā sagatavotībā un pārliecinošā bumbas kontrole. Liepājnieki turpināja spēlēt pacietīgi, ar ciešu un zemu aizsardzību, kas beigu beigās ļāva paveikt to, ko viesi vēlējās.

Atgriezties spēlē kuršiem izdevās ar trīs vārtiem sešu minūšu laikā otrajā periodā, bet neizšķirtu pamatlaikā deva Siliņa realizētais vairākums.

Pagarinājumā mūsējos uz diezgan ilgu laiku iespieda aizsardzībā, un “Rubenei” bija kādas divas iespējas mest pa vārtiem. Mājinieki izmantoja viesu spēlētāju nepareizu izkārtojumu un sagrieza karuseli mūsējo zonā. Vienā no saviem uzbrukumiem mājinieki izspēlēja bumbu savam pēdējam aizsargam, bet Aniņš bloķēja metienu. Bumba aizlidoja centra apļa virzienā, kur to uztvēra Klamers. Viņš ar lielu pretestību izskrēja cauri diviem pretiniekiem, pārmeta bumbu pāri vārtsargam un izrāva kuršiem astoto uzvaru šosezon.

Šonedēļ liepājnieki aizvadīs divas spēles savā laukumā. Sestdien pret Ogres vilkiem, bet svētdien pret “Pārgauju”.

Vārti: 03:52 Matisons – 1:0, 05:56 Balodis – 2:0, 14:12 Jansons – 2:1, 19:55 Celms – 3:1 (vair.), 23:59 Stepāns – 4:1, 24:22 Dēvits – 4:2, 28:41 Freimanis – 4:3, 30:25 Akmeņlauks – 4:4 (vair.), 47:13 Celms – 5:4, 56:34 Siliņš – 5:5 (vair.). 62:30 Klamers – 5:6.