“Kurši FSS” triumfē regulārajā turnīrā

Latvijas florbola 1. līgas regulāro turnīru noslēgušas abas mūspuses vienības. FK “Kurši FSS” savā laukumā uzvarēja “Kuldīgu/KNSS”, bet “Leģions/Grobiņas SC” pēc ilgākas neveiksmju joslas ar pārliecinošu sniegumu sagrāva SK “Slampe/Zevid”.

20.02.2023 06:01

FK “Kurši FSS”–”Kuldīga/KNSS” 4:2 (1:1, 1:0, 2:1).

Sacensību kalendārs izveidojās tāds, ka regulārā turnīra noslēdzošajā mačā satikās Rietumu zonas līdervienības.

Kuldīdznieku uzvaras gadījumā abas komandas finišētu ar vienādu punktu skaitu, bet mūsējie šādu scenāriju nepieļāva un izcīnīja grūtu uzvaru.

Liepājnieku vārtos stājās Mārcis Zanders, un uz viņa cietoksni tika raidīti 26 metieni, bet mājinieki atbildēja ar 24 raidījumiem.

Astotajā minūtē liepājniekus vadībā izvirzīja Endijs Ezeriņš, bet viesi pēc nepilnām divām minūtēm panāca neizšķirtu.

Otrā perioda 12. sekundē laukuma saimnieki skaitliskajā vairākumā otrreiz izvirzījās vadībā, un arī trešā bumbiņa viesu vārtos ielidoja, komandām cīnoties nevienādos sastāvos.

“Kuršiem” vairākumus realizēja Krišs Ādolfs Antāns un Toms Peniķis.

Kuldīdznieki intrigu atgrieza sešas minūtes līdz pamatlaika izskaņai, bet jau pēc minūtes Roberts Grots atjaunoja divu vārtu pārsvaru un nodrošināja uzvaru mačā.

Liepājnieku pēdējā gola autors tika atzīts par vienības vērtīgāko spēlētāju.

25. februārī sāksies ceturtdaļfināla cīņas, bet “Kurši FSS” izslēgšanas spēles sāks ar pusfināla mačiem.

“Leģions/Grobiņas SC”–”Slampe/Zevid” 7:2 (3:1, 1:0, 3:1).

Pēc ieilgušās neveiksmju joslas pie panākuma tika “Leģions/Grobiņas SC”. Mūsējie regulāro turnīru noslēdza ar graujošu panākumu savā laukumā pret tuvākajiem sekotājiem turnīra tabulā.

Jau līdz septītajai minūtei Valters Freijs, Renalts Freimanis un Edgars Freimanis panāca 3:0.

Otrajā trešdaļā rezultativitāte kritās, kad mājinieki tikai reizi pārspēja oponentu vārtsargu. 26. minūtē pēc divu minūšu soda izciešanas Ingars Jansons tobrīd atjaunoja trīs vārtu handikapu.

Noslēdzošajā trešdaļā grobiņnieki turpināja dominēt un sabēra vēl trīs bumbiņas slampenieku vārtos.

Par mača labāko spēlētāju laukuma saimnieku rindās atzina Renaltu Freimani, savukārt Mārtiņš Saulītis atvairīja pretinieka 17 metienus.

“Leģions/Grobiņas SC” izslēgšanas cīņas sāks ar ceturtdaļfināla spēlēm, kas sāksies 25. februārī.