“Kurši” Kovaļevska debijas mačā pārspēj “Bausku”

21.11.2015 17:52

Liepājas komanda “Kurši”, kura tikko kā savu sastāvu bija papildinājusi ar baušķenieku Rolandu Kovaļevski, šovakar savā laukumā uzņēma tieši “Bauskas” florbolistus. Maču pārliecinošāk sāka viesi, kuri pirmā perioda vidū pēc Ģirta Laugaļa un Ginta Velmunska metieniem izvirzījās vadībā ar 2:0. Tomēr jau tās pašas trešdaļas laikā mājiniekiem izdevās panākt izlīdzinājumu – 13.minūtē savus pirmos vārtus “Kuršu” labā guva Rolands Kovaļevskis (1:2), bet drīz pēc tam ar rezultatīvu metienu izcēlās arī Edgars Freimanis – 2:2. Spēles vidū vadībā ar 4:2 bija izvirzījušies liepājnieki, tomēr līdz otrajam pārtraukumam viesi atjaunoja paritāti – 4:4. Pēdējā trešdaļā veiksmīgāk darbojās “Kuršu” florbolisti, kas izvirzījās vadībā ar 7:5 un savu pārsvaru nosargāja.

Par labāko spēlētāju starp uzvarētājiem atzina Rolandu Kovaļevski, kuram šajā mačā 3 (2+1) punkti. Tieši tikpat daudz punktu arī Kasparam Klameram, bet pa 2 (1+1) punktiem guva Ričards Dēvits un Edgars Freimanis. Labākā spēlētāja balva Bauskas komandas rindās tika vārtsargam Reinim Kirilko, kurš atvairīja 38 no 45 pretinieku metieniem. Rezultatīvākie ar diviem goliem katram bija Ģirts Laugalis un Aivis Barkovskis, Gintam Velmunskim 2 (1+1) punkti. Pēc šī panākuma Liepājas “Kurši” ar 14 punktiem pakāpās uz 8.vietu turnīra tabulā.