“Kurši” Liepājā revanšējas “Bauskai”

”Elvi” florbola līgā svarīgu uzvaru cīņā par iekļūšanu labāko astotniekā izcīnīja ”Kurši”, kuri savā laukumā ar 9:5 pieveica ”Bausku”. Liepājnieki no izslēgšanas zonas atrodas vēl sešu punktu attālumā, un, veiksmīgi aizvadot čempionāta otro pusi, iekļūšana labāko astotniekā ir paveicams uzdevums.

16.01.2022 22:06

25. septembrī abas vienības aizvadīja pirmo savstarpējo spēli, un tad negaidīti pārliecinošu uzvaru ar 12:5 izcīnīja ”Bauska”, kurai līdz šim tie ir vienīgie nopelnītie punkti šajā sezonā.

Kopumā līdzvērtīgā cīņā pirmie pie vārtu guvuma tika mājinieki, kurus vadībā izvirzīja Toms Peniķis. Par pārāk emocionālu un nepiedienīgu gola atzīmēšanu Peniķis uzreiz nopelnīja 2+10 noraidījumu. Viesi vairākumu aizvadīja nepārliecinoši, turklāt laukuma saimniekiem bija vairākas labas iespējas sarūgtināt ”Bauskas” vārtsargu.

Otrā trešdaļa šajā spēlē bija izšķirošā, kad mūsējie pilnībā pārņēma spēles grožus savās rokās un iekrāja ievērojamu handikapu. Ar trim efektīviem goliem atzīmējās Ralfs Polis, pēc mača pelnīti saņemot labākā spēlētāja titulu. Vēl pa reizei šajā cīņas nogrieznī pretiniekus sarūgtināja Toms Akmeņlauks un Ingars Jansons. Pēc piektās ielaistās bumbiņas baušķenieku vārtos Elvja Holsta vietā stājās Gatis Ivanāns.

Arī mūsējie veica vārtsargu maiņu, un tas notika, sākoties trešajai trešdaļai. Teicami spēlējošo Normundu Krūmiņu nomainīja Marks Kristiāns Puniņš. Spēle nedaudz nomierinājās un izlīdzinājās, bet liepājnieki joprojām kontrolēja cīņas gaitu, nedodot viesiem cerības uz izglābšanos. 42. minūtē Raitis Bušs panāca jau 7:2 liepājnieku labā, bet mača galotnē ar precīziem metieniem atzīmējās Sandis Lēvalds un Rihards Markuss Mednis.

Uzvara mūsējiem ļāva pacelties par vienu pozīciju turnīra tabulā. 21. janvārī ”Kurši” izbraukumā sacentīsies ar ”Ķekavu”.

KOMENTĀRS

Kuršu” kluba pārstāvis un vārtsargs Normunds Krūmiņš:

– Aizvadījām salīdzinoši mierīgu spēli. Skatoties uz tablo, pirmais periods bija diezgan līdzīgs, bet viesiem daudz argumentu nebija, un otrā trešdaļa to spilgti parādīja. Pēc Ralfa Poļa vārtiem, kad rezultāts kļuva 6:1, sapratām, ka spēle jānovada līdz drošai uzvarai. Mums neizdevās aizvadīt sestdienas spēli pret ”SĀC”, kuri Covid-19 dēļ uz Liepāju neatbrauca. Savukārt ”Bauskai” iepriekšējā dienā arī bija izbraukuma cīņa, un varēja redzēt, ka viesiem pietrūkst svaiguma. Prieks par Poli, kurš atzīmējās ar trim vārtiem. Trešajā trešdaļā devām iespēju vārtos Puniņam, lai krātu pieredzi. Tagad esam pakāpušies tabulā un esam desmitie. Turpmākajās spēlēs cīnīsimies, lai pietuvotos astotniekam.