“Kurši” nenotur pārsvaru un zaudē “Ķekavai”

19.09.2020 19:17

ELVI florbola līgā vīriešiem jau otro uzvaru divās spēlēs izcīnījusi komanda “Ķekava”, kas šovakar, viesojoties Liepājā pie “Kuršiem”, otrā perioda sākumā nonāca iedzinējas lomā ar 0:3, bet pārliecinoši aizvadīja mača otro pusi, svinot panākumu ar 9:5. Neapturams ķekaviešu rindās ir Klāvs Jansons, kurš šoreiz guva 5 (2+3) rezultativitātes punktus.

Tikai vakar Ķekavas florbolisti aizvadīja pirmo spēli, savā laukumā spraigā cīņā ar 7:3 uzvarot Stalbes “Pārgauju”. Klāvam Jansonam šajā mačā 4 (1+3) punkti. Liepājas “Kurši” turnīru sāka jau pagājušajā nedēļā, kad viesos ar 2:9 atzina komandas “Lielvārde/Fat Pipe” pārākumu.

Liepājnieku un ķekaviešu savstarpējā mača rezultātu atklāja “Kurši”, kas pirmajā periodā pēc Mārtiņa Puķītes un Arvja Aniņa metieniem izvirzījās vadībā ar 2:0. Otrās trešdaļas sākumā Toms Peņikis panāca tikai 3:0. Tiesa, jau drīz sekoja divi viesu vārtu guvumi – pa golam liepājnieku vārtos iemeta Renāts Degins un Reinis Melgailis (2:3). Pirms pēdējā perioda uz rezultātu tablo bija kaujiniecisks neizšķirts – 5:5. Vairāk spēka bija saglabājusi “Ķekava”, kas pēdējā trešdaļā guva četrus bezatbildes vārtus un svinēja pārliecinošu uzvaru ar 9:5.