Ceturtdiena, 28. marts Ginta, Gunda, Gunta

“Kurši” pārtrauc savu zaudējuma sēriju

”Elvi” florbola līgas mājas spēlē FK ”Kurši” negaidīti pārliecinoši ar 13:4 (1:2, 2:2, 10:0) sakāva ”Ķekavu”.

19.12.2021 23:39

Abas vienības līdzvērtīgi cīnījās 40 minūtes, uzturot augstu spēles tempu un kvalitatīvi darbojoties aizsardzībā.

Liepājnieki pirmajā periodā apšaudīja pretinieku vārtus no dažādām pozīcijām, tomēr viesu vārtsargs bija teju necauršaujams.

Spēles pirmajā nogrieznī metienu attiecība bija 16:4 par labu ”Kuršiem”.

Aktīvi uzbrūkot, laukuma saimnieki gan divreiz nogulēja viesu pretuzbrukumus, nonākot iedzinējos ar 0:2, bet Ošs-Ervics ar individuāliem centieniem 16. minūtē samazināja rezultāta starpību.

28. minūtē Sandis Lēvalds realizēja soda metienu, bet viesi divdesmit sekunžu laikā atjaunoja divu vārtu pārsvaru. Mūsējo enerģiskie uzbrukumi vainagojās ar nedaudz kurioziem vārtiem otrās trešdaļas izskaņā, kad Ralfs Polis no negatīva leņķa pārspēja līdz šim teicami spēlējošo Robertu Blumbergu.

Trešais periods pārsteidza ar negaidītu scenāriju, kuru veidoja viena komanda. Liepājnieki guva vārtus jebkurām gaumēm un ikvienam dvēseles noskaņojumam. 13 minūtēs mūsējie vienai no favorītvienībām sabēra desmit golus, gūstot negaidītu un pārliecinošu uzvaru.

Sandis Lēvalds šajā spēlē guva četrus vārtus, bet par labāko spēlētāju mājinieku rindās tika atzīts Gustavs Griezītis, kurš izcēlās ar 3 (2+1) punktiem.

Nākamo spēli ”Kurši” aizvadīs izbraukumā 8. janvārī pret ”Valmieru”.