“Kurši” piekāpās augšgala komandām

Florbola klubs “Kurši” nedēļas nogalē piekāpās abās Latvijas virslīgas spēlēs. Izbraukumā mūsējie ar 4:8 zaudēja komandai “Oxdog Ulbroka”, bet savā laukumā ar 4:10 atzina “Valmieras” pārākumu.

13.10.2020 17:24

“Oxdog Ulbroka” – “Kurši” 8:4 (4:1, 2:1, 2:2).

Vārti: 0:38 Polis – 0:1, 3:30 Blinds – 1:1, 8:14 Zaicevs – 2:1, 9:39 Blinds – 3:1, 15:40 Ķuzulis – 4:1, 23:27 Polis – 4:2, 29:23 Zaicevs – 5:2, 39:52 Zaicevs – 6:2 (vair.), 40:37 Lēvalds – 6:3, 48:26 Ošs-Ervics – 6:4, 57:46 Eglītis – 7:4, 58:45 Ķuzulis – 8:4 (tukšos).

Ulbrokā liepājnieki jau pirmajā minūtē atklāja spēles rezultātu, bet pirmo periodu mājinieki noslēdza ar trīs vārtu pārsvaru. Arī otrā perioda pirmos vārtus iemeta kurši, taču līdz trešdaļas noslēgumam laukuma saimnieki panāca jau četru vārtu vadību.

Intriga uz brīdi atdzima trešā perioda pirmajā pusē, kad “Kurši” samazināja deficītu līdz 4:6, tomēr pamatlaika izskaņā “Oxdog Ulbroka” vispirms panāca 7:4, bet mača galarezultātu fiksēja ar raidījumu tukšos viesu vārtos.

Rezultatīvākais liepājnieks ar 2 gūtiem vārtiem bija Ralfs Polis.

“Kurši” – “Valmiera” – 4:10 (2:2, 2:4, 0:4).

Vārti: 0:16 Lēvalds – 1:0, 5:16 Eglītis – 1:1, 11:54 Ozols – 1:2 (soda met.), 18:01 Lēvalds – 2:2, 22:25 Brieže – 2:3, 27:44 Stiprais – 2:4, 28:30 Bergmanis – 3:4, 31:51 Brieže – 3:5, 34:14 Lužinskis – 3:6, 37:55 Mednis –  4:6 (maz.), 50:54 Eglītis – 4:7, 52:53 Ozols – 4:8, 53:55 Eglītis – 4:9, 58:41 Kažmers – 4:10.

Spēlē pret valmieriešiem kurši turpināja tradīciju gūt vārtus perioda pirmajā minūtē. Šoreiz to mača ievadā paveica liepājnieku labākais spēlētājs šajā duelī, divu vārtu autors Sandis Lēvalds. Līdzvērtīgajā pirmajā trešdaļā minimālā vadībā pabija abas komandas, bet šīs 20 minūtes noslēdzās neizšķirti 2:2.

Otrajā periodā viesi sāka pārņemt vadību, tomēr mājinieki otrajā pārtraukumā devās ar samērā nelielu deficītu 4:6. Savukārt mača pēdējā nogrieznī vidzemnieki savu pārākumu apliecināja ar četriem bezatbildes goliem.

Sestdien, 24. oktobrī, “Kurši” Cēsīs tiksies ar “Lekringu”.