“Kurši” vien pēcspēles metienu sērijā tiek galā ar “RTU/Rockets 1”

Latvijas florbola 1. līgā regulārā turnīra priekšpēdējās cīņas aizvadīja FK ”Kurši FSS” un ”Leģions/Grobiņas SC”. Liepājnieki viesos tikai pēcspēles metienu sērijā nolauza ”RTU/Rockets 1” pretestību, bet stārķi izbraukumā piekāpās turnīra tabulas kaimiņiem ”Latvijas Universitātei/FS Masters”.

Toms Jānis Dzērve guva uzvaras vārtus pēcspēles metienu sērijā "Kuršu" labā. (Foto: Edvards Baranovs)
13.02.2023 13:53

RTU/Rockets 1”–”Kurši FSS” 3:4 (1:1, 1:2, 1:0, 0:0, 0:1).

Spēle ar vienu no turnīra pastarītēm izvērtās gana sīva, un uzvarētāja liktenis tika izšķirts vien pēcspēles metienu sērijā.

Mājinieki bija nedaudz pārāki metienu attiecībā (38:35), savukārt abas vienības nopelnīja pa sešām soda minūtēm.

Rezultāts auga līdzīgi, un nevienai no sāncensēm neizdevās iegūt vismaz divu vārtu pārsvaru.

Mājinieki astotajā minūtē realizēja soda metienu, bet neizšķirtu pēc piecām minūtēm panāca Dainis Mašņikovs.

Trešdaļas izskaņā mūsējie arī ieguva tiesības izpildīt soda metienu, tomēr Patriks Bliska savu iespēju neizmantoja.

Savukārt otrajā periodā divreiz vadībā jau izvirzījās viesi, kad ar precīziem raidījumiem izcēlās Uvis Uldis Rozentāls un Kristians Rudzroga.

Vienu vārtu handikapu liepājniekiem noturēt neizdevās, un 47. minūtē, realizējot vairākumu, studenti panāca 3:3.

Pagarinājumā vārti netika gūti, un uzvarētāja liktenis izšķīrās pēcspēles metienu sērijā.

Pirmie seši metieni nebija precīzi, bet pirmais neveiksmju sēriju pārtrauca Markuss Lēvalds. Laukuma saimnieki uzreiz atbildēja ar savu golu, bet uzvaras bullīti iemeta Toms Jānis Dzērve.

Par labāko spēlētāju mūsējo rindās atzina vārtsargu Kristapu Eišmontu.

Regulārā turnīra pēdējo maču ”Kurši FSS” aizvadīs 17. februārī savā laukumā ar ”Kuldīga/KNSS”.

Latvijas Universitāte/FS ”Masters”–”Leģions/Grobiņas SC” 8:4 (3:1, 3:1, 2:2).

Grobiņniekiem jaunais gads aizrit pelēkās toņkārtās – sešās spēlēs stārķi nav guvuši nevienu uzvaru, un turnīra tabulā mūsējie atkāpušies jau uz 5. pozīciju.

Mājinieki pirmajā periodā izvirzījās vadībā ar 3:0 un iegūto iniciatīvu vairs neatdeva, un pārsvaru nosargāja līdz cīņas beigām.

Pirmo golu mūsējiem skaitliskajā vairākumā iemeta Ingars Jansons.

Otrajā trešdaļā scenārijs būtiski nemainījās, un studenti pēc nospēlētām 40 minūtēm ieguva četru vārtu pārsvaru.

Perioda vidū mūsējiem ar precīzu raidījumu pierakstījās Renalts Freimanis.

Noslēdzošajā cīņas nogrieznī Edgars Freimanis divus golus atspēlēja, bet arī laukuma saimnieki nesnauda un gana ātri atgrieza iepriekš iegūto handikapu.

Labākā spēlētāja balvu mūsējiem nopelnīja Edgars Freimanis, kurš ne tikai guva divus vārtus, bet atdeva arī divas rezultatīvas piespēles.

Regulāro turnīru ”Leģions/Grobiņas SC” noslēgs 18. februārī ar mājas spēli pret ”Slampe/Zevid”.