“Kuršiem FSS” sestais zaudējums septiņās spēlēs

20.11.2019 07:01

Latvijas florbola čempionāta pirmās līgas spēlē “Kurši FSS” nerealizēja divus soda metienus un savā laukumā ar 3:6 (1:3, 1:2, 1:1) piekāpās “RTU/Rockets” vienībai.

Viesi spēli sāka ar diviem vārtiem piecarpus minūšu laikā, bet vēl pēc dažām minūtēm nerealizēja soda metienu un neizmantoja iespēju palielināt savu pārsvaru.

Liepājnieki kārtējo reizi atgādināja sporta patiesību, ka pretinieki otras komandas izšķērdību soda ar golu. Mūsējiem pirmajā periodā bija iespēja sadeldēt starpību līdz minimumam, bet soda metienu nerealizēja Kristaps Ošs-Ervics, kurš šīs florbola sezonas sākumu bija spiests izlaist, jo atguvās pēc operācijas.

Otrā perioda pirmajā pusē mazie kurši arī neizmantoja iespēju izlīdzināt rezultātu. Trešdaļas pirmajā minūtē mājinieki panāca 2:3, bet perioda vidū nerealizēja jau otro bullīti.

Viesi neilgi pirms pārtraukuma panāca +3 savā labā, bet trešajā periodā mājinieki ātri atguva vienus vārtus. Pamatlaika izskaņā liepājnieki domāja par atspēlēšanos, bet saņēma golu tukšos vārtos un piedzīvoja sesto zaudējumu sezonas 7 mačos.

Komandas “Kurši FSS” labā 2 (1+1) rezultativitātes punktus nopelnīja Ričards Griezītis.

Svētdien, 24. novembrī, liepājnieki savā laukumā uzņems “Bausku/SC Mēmeli”, bet sestdien, 23. novembrī, “Leģions/Grobiņas SC” savā laukumā tiksies ar “Kuldīgu/KNSS”.