Ceturtdiena, 2. maijs Sigmunds, Zigismunds, Zigmunds

“Kuršiem” otrais zaudējumu šajā sezonā

21.09.2009 10:32

Sestdien, 19. septembrī, Liepājas Olimpiskajā centrā savu otro mājas spēli florbola virslīgā aizvadīja florbola klubs “Kurši”, kas visai rezultatīvā mačā ar 6:10 atzina Bauskas florbolistu pārākumu.

Šī liepājniekiem kopumā bija trešā spēle šajā sezonā. Pirmajā spēlē Liepājas Olimpiskajā centrā tika izcīnīta uzvara pār Valmieras florbolistiem ar 2:0, savukārt, otrajā spēlē izbraukumā ar 2:6 tika atzīts “Telms/Energokomplekss” komandas pārākums.

Trešajā spēle šajā sezonā uzvara bija nepieciešama, taču jau pirmajās minūtēs pie diviem vārtu guvumiem tika viesi, kas bija kā auksta duša mājiniekiem. Turpinājumā “Kurši” saņēmās un pirmā perioda beigās vieni vārti tika atgūti, panākuma tika Gints Siliņš.

Otrais periods iesākās ar pamatīgu ofensīvu mājinieku izpildījumā un desmit minūšu laikā pretinieku vārti tika iekaroti trīs reizes. Vispirms, jau perioda trešajā minūtē pie vārtu guvuma tika Miķelis Krūms un pēc nepilnām sešām minūtēm izcēlās arī Mārtiņš Gross. Visbeidzot perioda desmitajā minūtē pie otrajiem vārtiem šajā spēle tika Miķelis Krūms. Diemžēl pilnīgi pretēji tika aizvadīta perioda otrā puse, jo trīs bezatbildes vārtus guva viesu florbolisti, tādējādi, atkal izvirzoties vadībā – 4:5.

Arī trešā perioda sākums bija neveiksmīgs mājiniekiem, jo viesi ātri tika pie diviem vārtu guvumiem, panākot 4:7. Liepājnieki nepadevās un spēja pietuvoties – 6:7, taču tas arī bija viss. Bauskas florbolisti spēles izskaņā paspēja gūt vēl trīs vārtus, tādējādi pieliekot punktu spēlei – 6:10.

Šis “Kuršiem” bija otrais zaudējums šajā sezonā, taču viss vēl ir priekšā un jau nākamais mačs savās mājās norisināsies pēc nedēļas, 26. septembrī, kad Liepājas Olimpiskajā centrā viesosies “Pārgaujas” florbolisti. Spēles sākums pulksten 17:00.