Pirmdiena, 20. maijs Venta, Salvis, Selva

“Kuršiem” uzvara bullīšos, “Universitātei” zaudējums pamatlaikā

31.10.2011 11:48

Svētdien, 30. oktobrī, Liepājas Olimpiskajā centrā norisinājās divas florbola spēles. Pirmajā mačā FK ”Kurši” pēcspēles metienos pārspēja ”Ulbroka/FS Masters” komandu, bet ”Liepājas Universitātes” florbolistes pamatlaikā piekāpās ”Rīgas Lauvām”.

Svētdien kā pirmie laukumā devās FK ”Kurši”, kas uzņēma savus turnīra tabulas kaimiņus ”Ulbroka/FS Masters” komandu. Lai arī spēli nedaudz aktīvāk iesāka “Kurši”, tomēr rezultātu pirmā perioda vidusdaļā atklāja viesi. Liepājniekiem izdevās panākt neizšķirtu, tomēr līdz pirmā perioda beigām viesiem atkal izdevās izvirzīties vadībā.

Veiksmīgi tika aizvadīts otrais periods, kuru laikā mājinieki guva divus vārtus un noslēdza to savā labā – 3:2. Trešajā periodā viesiem izdevās panākt neizšķirtu, līdz ar to, mača liktenis tika izšķirts pagarinājumā. Šajās piecās minūtēs vārti netika gūti un sekoja saldais ēdiens – pēcspēles metieni jeb bullīši.

Pēcspēles metienu sērijā pirmie vārtus guva ulbrokieši, tomēr uzvarēja laukuma saimnieki, kuri atbildēja ar diviem precīziem raidījumiem – 6:5. “Kuršu” labā 4 (2+2) punktus guva Normunds Jansons, kuram arī labākā spēlētāja gods. “Ulbroka/FS Masters” komandā tikpat daudz punktus sakrāja Jānis Jaunzems.

Uzreiz pēc vīriešu virslīgas spēles laukumā devās sieviešu 1. līgas vienības ”Liepājas Universitāte” un iepriekšējās sezonas 1. līgas čempiones ”Rīgas Lauvas”. Līdz pat otrā perioda vidum laukumā ritēja līdzīga spēkošanās un rezultāts tajā brīdī vēstīja vēl tikai mīnus viens mājiniecēm (2:3). Tomēr turpmākajās 30 minūtēs viesiem izdevās gūt piecus vārtus, uz ko mājinieces atbildēja tikai ar vienu precīzu raidījumu, līdz ar to, mačs noslēdzās ar ”Rīgas Lauvas” uzvaru – 3:8.

Nākošās spēles Liepājas florbola komandas aizvadīs izbraukumos. FK ”Kurši” dosies izbraukumā pret FK ”Bauska” komandu, savukārt, ”Liepājas Universitātes” florbolistes Inčukalnā mērosies spēkiem ar komandu ”Coyote”. Tuvāko mājas spēli FK ”Kurši” aizvadīs 13. novembrī, Liepājas Olimpiskajā centrā eksaminējot pašreizējos čempionāta pastarīšus FK ”Jūrmala”. Savukārt, ”Liepājas Universitātes” komanda savās mājās būs redzama 26. novembrī, uzņemot komandu ”RSU”.