Piektdiena, 3. maijs Uvis, Gints

“Leģions/Grobiņas SC” pirmo apli noslēdza ar uzvaru

Latvijas florbola 1. līgas pirmo apli ar uzvaru noslēdza “Leģions/Grobiņas SC”. Pēc divām neveiksmēm dienvidkurzemnieki viesos spēkojās ar “Talsu NSS/TX koks” un uzvarēja ar 7:3 (3:1, 1:1, 3:1).

23.11.2023 05:14

Pēc diviem zaudējumiem novembra pirmajā pusē grobiņnieki saspringto mēnesi turpināja Talsos un rezultatīvā mačā atgriezās uz uzvaras takas.

Mājinieki aizvadītajā cīņā ātri nopelnīja pirmo noraidījumu, un viesi to nekavējās izmantot. Edgars Freimanis pēc Oskara Bergmaņa piespēles sestās minūtes ievadā atklāja mača rezultātu.

Laukuma saimnieki gana drīz arī nevienādos sastāvos panāca līdzsvaru.

Pirmā perioda izskaņa tomēr aizritēja grobiņnieku zīmē, vispirms Bergmanis realizēja piešķirto soda metienu, bet īsi pirms pirmās atpūtas Valters Freijs nostiprināja mūsējo pārsvaru.

Otrajā periodā izpildīto metienu skaits bija līdzīgs un arī rezultāts auga līdzvērtīgi – komandas pa reizei pārspēja sāncenšu vārtsargu, un pirms spēles izšķirošā nogriežņa viesi atradās vadībā ar 4:2.

Dzērvēm izvērtās sekmīgs nogrieznis trešās trešdaļas viducī, kad piecu minūšu laikā trīs reizes bumbiņa ietriecās pretinieku vārtu tīkliņā.

Talsenieki vienus vārtus galotnē vēl atspēlēja, bet uzvarētāja liktenis jau bija izšķirts.

Grobiņnieku vārtos Mārtiņš Saulītis atvairīja 21 no 24 sāncenšu metieniem un tika atzīts par vienības vērtīgāko spēlētāju. Savukārt rezultatīvākie mūsējo rindās bija Oskars Bergmanis (1+2) un Edgars Freimanis (2+1).

Pēc aizvadītām deviņām spēlēm dienvidkurzemnieki ar izcīnītiem 20 punktiem Rietumu zonas turnīra tabulā atrodas 2. vietā.

Šī mēneša spēļu ciklu “Leģions/Grobiņas SC” noslēgs 25. novembrī viesos ar “Ogres vilkiem”, kuriem pirmajā aplī zaudēts ar 3:6.