Ceturtdiena, 18. aprīlis Laura, Jadviga

“Leģions/Grobiņas SC” un ”Valka/Iglu” pusfinālistu noskaidros Valkā

Latvijas florbola 1. līgas pusfināla sērijā starp ”Leģions/Grobiņas SC” un FK ”Valka/Iglu” būs nepieciešama piektā spēle. Trešā un ceturtā cīņa norisinājās Grobiņas Sporta centrā, un pēc aizvadītajiem dueļiem sērijā rezultāts kļuva 2:2.

15.03.2023 06:00

Valkas florbolisti šajā sērijā divreiz izvirzījās vadībā, bet allaž grobiņnieki panāca izlīdzinājumu.

Vispirms komandas aizvadīja divas cīņas Valkā (10:5, 4:5), savukārt aizvadītās nedēļas nogalē vienības divās spēlēs spēkojās Grobiņas Sporta centrā.

Austrumu divīzijas trešā labākā komanda trešajā mačā saplosīja mājiniekus ar 7:1 (3:0, 1:1, 3:0). Lai gan mūsējie vairāk meta pa vārtiem (34:28), tomēr bumbiņas cītīga krita tikai mājinieku vārtos.

Kurzemnieki aukstu dušu saņēma pirmā perioda izskaņā, kad nepilnu triju minūšu laikā valcēnieši iemeta trīs bumbiņas Mika Urstiņa sargātajos vārtos.

24. minūtē grobiņnieku labā golu iemeta Valters Freijs, bet tas šajā vakarā arī bija viss. Ar precīziem metieniem spīdēja vairs tikai viesi un nostādīja dzērves bezdibeņa malā.

Par labāko spēlētāju mājinieku rindās atzina Miku Urstiņu.

Sērijas ceturtajā mačā ”Leģions/Grobiņas SC” laukumā iznāca krietni noskaņojies un pārliecinoši revanšējās ar 8:3 (2:0, 6:0, 0:3).

Arī šajā duelī mūsējie bija pārāki metienu attiecībā (28:25), turklāt raidījumi šoreiz sasniedza mērķi.

Jau līdz 39. minūtei laukuma saimnieki iekrāja astoņu vārtu pārsvaru un mūsējie čukstus jau varēja kalt uzvaras plānus izšķirošajai cīņai.

Pēdējā trešdaļā mājinieki palaida grožus vaļīgāk un Valkas florbolisti trīs golus atguva, tomēr ar to bija par maz, lai izjauktu lepno dzērvju lidojumu.

Pie rezultativitātes punktiem tika Grobiņas 12 spēlētāji, bet ražīgākais ar 3 (1+2) punktiem bija Madars Plepis. Par mājinieku vērtīgāko florbolistu atzina Kārli Pupilu.

Sērijas piektā un izšķirošā cīņa paredzēta 16. martā Kocēnos. Šī pāra uzvarētāji pusfinālā sacentīsies ar FK ”Kurši FSS”, un pirmais mačs paredzēts 25. martā Liepājā.