Piektdiena, 3. maijs Uvis, Gints

“Leģions/Grobiņas SC” viesos ar 12:4 sagrauj “Ogres vilkus”

Latvijas florbola 1. līgas regulārā turnīra spēlē “Leģions/Grobiņas SC” viesos ar 12:4 (3:0, 3:2, 6:2) pamatīgi pārmācīja “Ogres vilkus”, tādējādi revanšējoties par pirmā apļa zaudējumu savā laukumā.

Leģions/Grobiņas SC (Foto: no "Leģions/Grobiņas SC" Facebook konta)
27.11.2023 05:37

Novembrī grobiņnieki aizvadīja četras spēles un uzvarēja divās cīņās. Pēc veiksmīgā oktobra sekoja divi zaudējumi novembra ievadā, un vienu klupienu mūsējiem sagādāja “Ogres vilki”, kas apturēja kurzemnieku uzvaras gājienu un uzvarēja ar 6:3.

Otrā apļa savstarpēja cīņa tika ieplānota samērā drīz, un dzērves varēja ātri dziedēt nesen uzplēstās brūces.

Atbildes sitiens Ogres 1. vidusskolas sporta zālē bija krietni jaudīgāks, un mūsējie uzvarēja gana pārliecinoši.

Komandas naski apdraudēja viena otras vārtus (37:31), bet precizitāte bija viesu sabiedrotā, turklāt pie rezultativitātes punktiem tika desmit Grobiņas florbolisti.

Izcilu spēli mūsējiem aizvadīja Edgars Freimanis, kurš izcēlās ar četriem goliem un partneriem atdeva divas rezultatīvas piespēles.

Otrā perioda sākumā viesi jau iekrāja 4:0 vadību, ieliekot pamatakmeni uzvaras izcīnīšanā. Laukuma saimnieki divas bumbiņas atspēlēja, bet perioda izskaņā dzērves ar Ingara Jansona un Oskara Bergmaņa precīziem raidījumiem atjaunoja četru vārtu handikapu.

Pēdējās trešdaļas vidū hettriku savā rēķinā ierakstīja Bergmanis, tobrīd panākot 9:3 un padarot cīņas galotni par formalitāšu kārtošanu.

Laukuma saimnieki šajā laika posmā regulāri pārgāja uz spēli ar sešiem laukuma spēlētājiem, tomēr šāds manevrs neattaisnojās.

Mūsējie, spēlējot formātā četri pret seši, pamanījās iemest divas bumbiņas oponentu vārtos un gala rezultātu ogrēniešiem padarīja gaužām nepieklājīgu.

Grobiņnieku vārtos Oskars Apškalns neitralizēja 27 no 31 sāncenšu metiena, bet par labāko spēlētāju mūsējo rindās atzina sešu punktu autoru Edgaru Freimani.

Rietumu zonas turnīra tabulā “Leģions/Grobiņas SC” ar desmit spēlēs iekrātiem 23 punktiem atrodas 2. vietā.

Decembrī grobiņniekiem paredzētas trīs cīņas, un interesantākā solās būt 1. decembra spēle, kad LOC manēžā savā starpā spēkosies abas mūspuses vienības – FK “Kurši FSS” un “Leģions/Grobiņas SC”.

9. decembrī grobiņnieki savā laukumā uzņems “RTU Rockets 1”, bet kalendāro gadu dzērves noslēgs ar izbraukuma spēli 15. decembrī pret “Ķekavas Bulldogs”.