Ceturtdiena, 2. maijs Sigmunds, Zigismunds, Zigmunds

“Lielvārde” atkal salauž “Kuršu” pretestību

21.02.2016 18:35

ELVI florbola līgas vīriešiem ceturtdaļfinālā otro uzvaru divās spēlēs izcīnījušas trīs komandas – “Lielvārde”, “Mogo-RTU/Rockets” un “Ulbroka/FS Masters”. Vienīgais pāris, kurā panākumi dalīti uz pusēm, ir Kocēnu “Rubene” un Cēsu “Lekrings”. Papildturnīrā Stalbes “Pārgauja” šovakar viesos ar 10:3 sakāva “Talsus/Krauzeru”.

Vakar “Lielvārde” savā laukumā Liepājas “Kuršus” sakāva ar 9:2, izšķirošo pārsvaru gūstot jau otrajā periodā. Šovakar lielvārdieši pirmajā periodā pēc Rolanda Kovaļevska metiena 13.minūtē pirmo reizi šajā sērijā nonāca iedzinēju lomā (0:1) un ļoti ilgi nespēja izvirzīties vadībā. Pēc pirmās trešdaļas rezultāts bija 0:1, pēc otrās – 2:2, bet pēdējā perioda sākumā Kovaļevskis guva vēl vienus vārtus, atkal izvirzot vadībā liepājniekus – 3:2. Lūzums šajā spēlē notika mazāk nekā 12 minūtes pirms pamatlaika beigām, kad “Lielvārdes” spēlējošais treneris Atis Blinds pārtvēra pretinieku piespēli un savu reidu noslēdza ar precīzu metienu – 3:3. 50.minūtē lielārdieši perfekti izspēlēja standartsituāciju, ko ar rezultatīvu metienu noslēdza Matīss Pēteris Polis – 4:3. 54.minūtē Gints Klēģers vārtu guvumā pārvērta Aivja Kusiņa piespēli (5:3), bet punktu cīņai pielika pieredzējušais Pēteris Freimanis ar metienu tobrīd jau tukšajos “Kuršu” vārtos – 6:3.

Labākā spēlētāja balvu uzvarētāju rindās saņēma Pēteris Freimanis, kuram 2 (1+1) punkti. Tieši tikpat punktu arī Atim Blindam, Gints Klēģers iemeta divus golus, bet rezultatīvākais ar 3 (1+2) punktiem bija Aivis Kusiņš. Par labāko starp liepājniekiem atzina divu vārtu autoru Rolandu Kovaļevski. Sērijā līdz vienas komandas četrām uzvarām “Lielvārde” izvirzījusies vadībā ar 2:0.