Otrdiena, 23. aprīlis Jurģis, Juris, Georgs

“Lielvārde/Fat Pipe” jau pirmajā periodā sakauj Liepājas “Kuršus”

Pēc vairāk nekā mēneša pauzes atsākās Latvijas Florbola līgas spēles, un divus mačus izbraukumā aizvadīja FK ”Kurši”. Vispirms liepājnieki ar 3:8 piekāpās ”Oxdog Ulbroka LU”, bet turpinājumā ar 3:11 zaudēja ”Lielvārdei/FatPipe”.

21.11.2021 19:07

Pēdējo spēli ”Kurši” aizvadīja 9. oktobrī, kad savā laukumā negaidīti smagi piekāpās ”Valmieras” florbolistiem (3:12), bet uzvarēt nav izdevies kopš 19. septembra, kad uzveicām ”RTU/Rockets”.

Pret Ulbrokas vienību liepājnieki aizvadīja jau otro savstarpējo spēli šosezon, un sākums viesa cerību, ka kurzemnieki vēlreiz varētu pārspēt Remāra Vikāņa vadīto vienību.

”Kurši” pirmā perioda vidū pēc Ralfa Poļa diviem goliem izvirzījās vadībā ar 2:0, bet pirmo trešdaļu noslēdza ar 3:2. Pēc diviem mājinieku precīziem raidījumiem Raitis Bušs 19. minūtē atjaunoja vadību. Šis bija mūsējo pēdējais vārtu guvums mačā.

Izbraukumā ”Kurši” bija devušies vien ar 11 laukuma spēlētājiem, turklāt mūsējiem trūka virkne līderu. Par labāko viesu rindās tika atzīts Kārlis Lamberts, kuram tā bija debija florbola augstākajā sabiedrībā.

Nākamajā cīņā ”Kurši” sacentās ar neveiksmīgi sezonu sākušo ”Lielvārdi/FatPipe”, kurai līdzīgi kā mūsējiem pūrā bija tikai divas uzvaras. Līdzvērtīgas cīņas šajā spēlē gan izpalika, jo laukuma saimnieki pirmajās 20 minūtēs liepājnieku vārtos sameta septiņas bumbiņas, turpmāko mača gaitu padarot par formalitāti.

Pirmajā periodā metienu attiecība par labu mājiniekiem bija 18:2, bet visā spēlē tā sasniedza 45:12. Pirmos vārtus kurzemniekiem 31. minūtē guva Toms Peniķis, bet trešajā trešdaļā ar diviem goliem atzīmējās Ralfs Polis. Par labāko liepājnieku rindās tika atzīts vārtsargs Dāvids Daniels Kalniņš.

Nākamo spēli ”Kurši” aizvadīs 25. novembrī savā laukumā pret ”Talsu NSSS/Krauzers”.

KOMENTĀRS

Kuršu” vārtsargs Normunds Krūmiņš:

Ļoti grūta un sarežģīta divu spēļu nedēļas nogale. Nepabeigta vakcinācijas kursa dēļ nevarēja palīdzēt astoņi pamatsastāva spēlētāji, tāpēc komandas rindas papildināja juniori Krišs Antāns un Kārlis Lamberts. Pirmajā spēlē sekmīgi izrādījām pretestību divus periodus, realizējot savas iespējas un apturot mājinieku asos prettriecienus. Tomēr trešajā trešdaļā laukuma saimnieki uzņēma apgriezienus, bet mums, spēlējot divās maiņās, spēka bija par maz. Svētdienas maču Lielvārdē iesākām ļoti smagnēji, tāpēc nonācām pamatīgos iedzinējos. Spēles turpinājumā sniegumu uzlabojām, taču ar to bija par maz, lai pacīnītos par uzvaru.