“Lielvārde/Fat Pipe” pārrauj liepājnieku uzvaru sēriju

04.01.2020 23:44

Pie septītā panākuma pēc kārtas ELVI florbola līgā vīriešiem netika Liepājas komanda “Kurši/Ekovalis”, kas arī pretinieku laukumā ar vienu vārtu starpību (3:4) piekāpās pašreizējai čempionei “Lielvārdei/Fat Pipe”. Uzvaras vārtus lielvārdiešu labā guva Markuss Nazarovs.

“Kurši/Ekovalis” Lielvārdē ieradās ar sešām pēc kārtas gūtām uzvarām bagāžā un lielo vēlēšanos revanšēties lielvārdiešiem par sāpīgo pirmajā aplī savā laukumā piedzīvoto zaudējumu. Toreiz, sākoties pēdējai trešdaļai, liepājnieki izvirzījās vadībā ar 4:1, bet atlikušajā laikā vārtus guva tikai “Lielvārde/Fat Pipe”, svinot principiālu uzvaru ar 5:4. Jāpiebilst, ka Liepājas komandas sastāvā šobrīd ir pat trīs bijuši Lielvārdes komandas spēlētāji – uzbrucēji Toms Akmeņlauks un Mihails Kostusevs, kā arī vārtsargs Normunds Krūmiņš. Viņi visi trīs savulaik spēlējuši Latvijas izlasē, Kostusevs un Akmeņlauks to darīs arī šī mēneša nogalē, kad mūsu valstsvienība tieši Liepājā piedalīsies pasaules čempionāta kvalifikācijas turnīrā.

Šīsdienas mača rezultātu 7.minūtē atklāja liepājnieki Ingara Jansona personā – 1:0. Jau pēc pārdesmit sekundē lielvārdietis Sandis Mihailovskis atjaunoja neizšķirtu (1:1), bet Jansons guva vēl vienus vārtus un viesi pēc pirmā perioda atradās vadībā ar 2:1. Otrajā trešdaļā abas komandas apmainījās ar vārtu guvumiem – uz mājinieka Jura Sanda Jēgera golu ar to pašu atbildēja Mihails Kostusevs – 3:2. Pēdējo periodu ļoti veiksmīgi sāka Lielvārdes florbolisti – nepilnu divu minūšu laikā pa vārtiem guva Sandis Mihailovskis un Markuss Nazarovs, pirmo reizi vadībā izvirzot laukuma saimniekus – 4:3. Šo minimālo pārsvaru “Lielvārdei/Fat Pipe” izdevās nosargāt un čempioni varēja svinēt smagi nākušu panākumu ar 4:3.

Labākā spēlētāja balvu uzvarētāju rindās saņēma Sandis Mihailovskis, kurš ar 3 (2+1) punktiem bija arī rezultatīvākais. Par labāko starp liepājniekiem atzina vārtsargu Edgaru Rimarenko, kurš atvairīja 15 no 19 pretinieku metieniem, bet rezultatīvākais viņa komandā ar diviem vārtu guvumiem bija Ingars Jansons. Pēc šīs uzvaras “Lielvārdei/Fat Pipe” turnīra tabulā jau 25 punkti, bet joprojām 5.vieta. Liepājnieki ar 29 punktiem atrodas trešajā pozīcijā.

“Lielvārde/Fat Pipe” – “Kurši/Ekovalis” – 4:3 (1:2, 1:1, 2:0)