Svētdiena, 28. aprīlis Terēze, Gundega

“Kuršiem FSS” divas uzvaras viesos, Bušs kāpj rangā

Aizvadītajā nedēļā Latvijas florbola čempionātā tika aizvadītas vien divas spēles un abas ar Liepājas ”Kuršu” līdzdalību. Cīnoties izbraukumā, komanda tika pie panākumiem gan Lielvārdē, gan galvaspilsētā, uzvarot Elvi līgas dublierus.

Epizode no "RTU/Rockets" - FK "Kurši FSS" spēles (Foto: E.Baranovs, Floorball.lv)
15.02.2024 13:02

Pirmajā no mačiem liepājnieki devās uz Lielvārdi, lai sacenstos ar šī kluba dublieriem.

Spēles lielāko daļu vadībā atradās laukuma saimnieki, taču otrā trešdaļa noslēdzās ar neizšķirtu 4:4 rezultātu.

Pēc pārtraukuma Sandis Lēvalds realizēja skaitlisko vairākumu, bet pēc divu minūšu mazākuma izturēšanas divu vārtu pārsvaru kurzemniekiem nodrošināja Kristaps Ošs-Ervics.

Laukuma saimnieki gan nepadevās, kad pusotras minūtes laikā līdzsvaru panāca Mārtiņš Lejnieks un Jānis Plots.

Tomēr uzvaras vārti pieredzējušajam Raitim Bušam, kurš precīzi meta sešas minūtes pirms pamatlaika beigām – 7:6.

Lieliska spēle Lēvaldam, kuram divi vārtu guvumi un divas rezultatīvas piespēles.

Laukuma saimniekiem rezultatīvākais bija Renārs Hugo Bļass, kuram vārtu guvums un divas piespēles.

Nākamajā dienā kurzemnieki turpināja savu izbraukumu ar spēli Rīgā pret ”RTU/Rockets 1”.

Pateicoties diviem Ralfa Redjko vārtu guvumiem jau spēles pirmajā posmā izdevās iegūt divu vārtu pārsvaru, ko pēc pārtraukuma dubultoja Sanda Lēvalda un Raita Buša precīzajiem metieniem izdevās dubultot.

Turklāt Bušs pēc šī precīzā metiena pakāpās vēl vienu vietu augstāk rekordu sarakstos, ar 259 (152+107) punktiem pakāpjoties uz līgas 19. vietu visu laiku rezultatīvāko sarakstā, apsteidzot Ediju Hammeru, kurš šosezon spēlē līmeni zemāk.

Trešajā periodā ”raķetes” spēja pietuvoties līdz 3:5, bet mača izskaņā punktu pielika Toma Peniķa rezultatīvais metiens – 6:3 uzvara kurzemniekiem.