Ceturtdiena, 2. maijs Sigmunds, Zigismunds, Zigmunds

“Ogres Vilki” uzvar abas Kurzemes florbola komandas

Latvijas florbola 1. līgā uz Dienvidkurzemi atceļoja Rietumu zonas vidusmēra klubs “Ogres Vilki”. Brauciens nebija veltīgs, jo vidzemnieki vispirms nolauza SK “Leģions/Grobiņas SC”, bet, lai laime būtu pilnīga, minimāli uzvarēja arī FK “Kurši FSS”.

08.11.2023 06:45

SK “Leģions/Grobiņas SC”–”Ogres Vilki” 3:6 (1:2, 1:1, 1:3)

Grobiņniekiem oktobris iekrāsojās skaistās rudens lapās, kad visos mačos tika izcīnītas uzvaras. Tomēr lapkritis beidzās un iestājās drēgnāks laiks, kas sabojāja dzērvju noskaņojumu, un mūsējie novembri sāka ar nedaudz pārsteidzošu zaudējumu savā laukumā.

Gados jaunie ogrēnieši negrieza ceļu pieredzējušajiem grobiņniekiem visu 60 minūšu garumā.

Mūsējie cīņas laikā cīnījās kā otrais numurs, un tikai trešās trešdaļas ievadā mājinieki izdarīja spiedienu, kas rezultātā izrādījās galvenais klupšanas akmens.

Pirmie zaudētie vārti uz savas sirdsapziņas jāpaņem Oskaram Apškalnam, bet mača turpmākā gaitā pretenzijas pret vārtsarga darbību nebija.

Pēc zaudētiem vārtiem mūsējie izspēlēja skaistu kombināciju, kuru eleganti noslēdza Valters Freijs, kurš neapšaubāmi bija pamanāmākais vīrs laukumā un pelnīti tika nosaukts par spēles pirmo zvaigzni.

Laukuma saimniekiem nekādi neizdevās uztaustīt ogrēniešu vājās vietas, un pretinieki pelnīti pēc nospēlētām 40 minūtēm atradās minimālā vadībā.

Cīņas noslēdzošā perioda sākumā mūsējie pārņēma iniciatīvu un saimniekoja oponentu laukuma pusē.

Taustāmu labumu tas nedeva, turklāt ogrēnieši pacietīgi atrada laukuma saimnieku kļūdas, aizskrēja ātros pretuzbrukumos un ar vilcisku negantumu saplosīja mājinieku aizsardzību.

Īsā laika sprīdī viesi panāca 6:2, un tikai galotnē Valters Freijs izkrāsoja zaudējumu pateicīgākās krāsās.

Rietumu zonā dzērves turnīra tabulā ar 17 punktiem saglabāja 2. vietu, savukārt A grupā, kur netiek ņemti vērā dublieri, mūsējie atrodas 1. pozīcijā.

Turpinājumā “Leģiona/Grobiņas SC” vienībai sekos četru spēļu izbraukumu sērija, un šis smagais posms kurzemniekiem sāksies 11. novembrī ar FK “Kuldīgas NSS/Linde Grupa”.

FK “Kurši FSS”–”Ogres Vilki” 4:5 (2:0, 0:1, 2:4)

Vairāki “Kuršu” spēlētāji, lai novērtētu ogrēniešu spēku, bija ieradušies uz viņu spēli ar grobiņniekiem, tomēr šāds izlūkbrauciens taustāmu rezultātu neatnesa, un liepājnieki pēc trim uzvarām oktobrī solidarizējās ar dzērvēm un novembri sāka ar zaudējumu.

Liepājnieki aizvadītajā mačā veica vairāk metienu pa pretinieku vārtiem (39:27), un arī cīņas sākums neliecināja par tuvojošos viesuli.

Pirmajā periodā Roberts Alonderis un Martins Eniņš mājiniekus izvirzīja vadībā ar 2:0, bet cīņas noslēdzošā posma sākumā Toms Peniķis panāca 3:1.

Viesi turpinājumā nopelnīja divus noraidījumus, tomēr trīs bumbiņas naski ielidoja mājinieku cietoksnī.

Nepilnas divas minūtes pirms pamatlaika beigām mūsējie sanāca uz apspriedi, noņēma vārtsargu pret sesto laukuma spēlētāju, un Endijs Ezeriņš panāca 4:4.

Pēdējais vārds šajā duelī gan piederēja viesiem, un, komandām cīnoties vienādos nepilnos sastāvos, ogrēnieši pēdējā minūtē izrāva uzvaru.

Labākā spēlētāja balvu laukuma saimnieku rindās nopelnīja pēdējo vārtu autors Endijs Ezeriņš.

Rietumu zonā “Kurši FSS” ar deviņiem punktiem ieņem 5. vietu, un nākamo spēli liepājnieki aizvadīs 10. novembrī viesos ar FK “Ķekavas Bulldogs”.