Florbolistiem pēc pauzes mainīgas sekmes

Pēc izlašu pauzes Latvijas florbola 1. līgas spēles aizvadīja abas mūspuses komandas. FK ”Kurši FSS” viesos pārliecinoši pieveica Ķekavas ”Bulldogs”, bet ”Leģions/Grobiņas SC” izbraukumā atzina ”Kuldīga/KNSS” pārākumu.

23.11.2022 06:00

Ķekavas ”Bulldogs” – FK ”Kurši FSS” 2:10 (1:3, 0:3, 1:4)

Liepājniekiem visās trešdaļās bija pārsvars metienu attiecībā (39:22), kas spilgti atspoguļojās gala rezultātā.

Mājinieki cīnījās krietni nedisciplinētāk un nopelnīja piecus noraidījumus, no kuriem divus liepājnieki pārvērta vārtu guvumā, bet reizi mūsējie izpildīja arī soda metienu, kuru gan Renārs Eglītis nerealizēja.

Viesi līdz 12. minūtei panāca jau trīs vārtu pārsvaru, savukārt mājinieki Kristapu Eišmontu pirmo reizi sarūgtināja 38 sekundes pirms pirmās trešdaļas beigām.

Otrajā periodā mūsējie savu pārsvaru palielināja līdz pieciem goliem un uzvarētāja liktenis jau praktiski bija izšķirts.

Viesi pēc nospēlētām 40 minūtēm veica vārtsarga maiņu, mača galotnē piekopa sešu laukuma spēlētāju taktiku, bet šie pasākumi cerēto rezultātu nedeva un mūsējie audzēja pārsvaru, noslēgumā izcīnot graujošu uzvaru.

Pie rezultativitātes punktiem tika gandrīz visi ”Kuršu FSS” spēlētāji, kuri ieradās Ķekavā, bet par rezultatīvāko florbolistu kļuva Markuss Lēvalds – 4 (1+3), kurš tika atzīts arī par savas vienības vērtīgāko spēlētāju.

3. decembrī ”Kurši FSS” izbraukumā sacentīsies ar ”Kuldīgu/KNSS”.

Kuldīga/KNSS” – ”Leģions/Grobiņas SC” 5:1 (2:0, 3:1, 0:0)

Grobiņnieku vārtus šajā mačā sargāja Miks Urstiņš, bet no 40. minūtes Oskars Apškalns, un viņiem bija jāveic liels darba apjoms, jo mājinieki pamatīgi nomētāja mūsējo cietoksni (35:15).

Laukuma saimniekiem padevās sekmīga pirmā perioda izskaņa un otrās trešdaļas sākums, kad īsā laika sprīdī izdevās gūt trīs vārtus.

Mača vidū Rūdolfs Valdmanis vienu golu atguva, bet kuldīdznieki vēlreiz aizvadīja rezultatīvu perioda izskaņu, un pēc nospēlētām 40 minūtēm tablo vēstīja 5:1.

Cīņas noslēdzošajā nogrieznī spēlētāji naski pelnīja noraidījumus, bet rezultāts vairs nemainījās, un kuldīdznieki pēc uzvaras saglabāja turnīra tabulā vadošo pozīciju.

Grobiņnieku rindās par labāko spēlētāju atzina vienīgo vārtu autoru Rūdolfu Valdmani.

26. novembrī ”Leģions/Grobiņas SC” savā laukumā sacentīsies ar ”Latvijas Universitāti/FS Masters”.