Piekāpās novājinātā sastāvā

26.09.2017 06:50

Florbola kubs “Kurši/Ekovalis” Latvijas virslīgas jaunās sezonas pirmajā izbraukuma spēlē ar 5:8 (1:2, 2:3, 2:3) piekāpās “Lielvārdei/Fat Pipe”.

Dažādu iemeslu dēļ mājās palika Pupils, Kukuks, Zukulis, Lēvalds, un uz spēli liepājnieki devās ar 12 laukuma spēlētājiem, bet virslīgā debitēja Jurjevs un Puķīte. Kurši neizveidoja divas labas maiņas ar pieredzējušiem spēlētājiem, bet debitantu aizpildītās pozīcijas pagaidām komandai rada zināmus zaudējumus.

Sastāva pārmaiņas ir skārušas arī Lielvārdes komandu. Tajā ir palikuši Atis Blinds, Akmeņlauks, Virsnītis un Kusiņš, kā arī virkne labu vidusmēra spēlētāju, bet seši septiņi ļoti labi spēlētāji ir vienību pametuši. “Kuršu/Ekovaļa” galvenais treneris Mārtiņš Krūms uzskata, ka savā optimālajā sastāvā liepājniekiem būtu bijis pa spēkam lielvārdiešus pārspēt.

Mārtiņš stāsta, ka pirmajās divās trešdaļās ritēja līdzvērtīga cīņa ar viesu nelielu pārsvaru. Rezultāts gan auga labvēlīgi mājiniekiem, bet Miķelis Krūms pirmajā periodā un Siliņš otrā perioda sākumā panāca neizšķirtu. “Labi jutāmies fiziski līdz pirmās trešdaļas beigām. Otrās trešdaļas sākumā atgriezāmies spēlē. Tad bija lūzuma punkts. Tiesneši ieskaitīja vārtus pēc cieša kontakta ar mūsu vārtsargu – Akmeņlauks uzgāzās virsū Rimarenko, un bumba iekrita mūsu vārtu tīklā. Tas izsita no līdzsvara, bija asāka komunikācija ar tiesnešiem, uzreiz ielaidām vēl vienus vārtus,” saka treneris.

Liepājnieki pēc Siliņa un Capļina goliem vēl pievilka līdz 4:5, turklāt Gints Siliņš šīs trešdaļas ievadā nerealizēja soda metienu, bet Freimanis trešajā periodā panāca 5:7. “Rezultātā nācām atpakaļ, bet dabūjām muļķīgu noraidījumu. Ja pirmo spēli aizvadījām diezgan disciplinēti, tad Lielvārdē taktiskajā ziņā plānu izpildījām par procentiem 50–60, pietrūka arī spēlētāju resursu, jo arī laukumā esošajiem bija veselības problēmas,” saka M. Krūms. Liepājnieku labā pa 3 punktiem guva Gints Siliņš (2+1) un Miķelis Krūms (1+2).

Šās nedēļas nogalē kurši izbraukumā tiksies ar “Valmieru” un “Lekringu”, bet tad liepājniekus gaida piecu mājas spēļu sērija.